Juta a.s. - Král mezi umělými trávníky a trávou

25. 6. 2014

JUTA a. s.

JUTA a.s. je renomovaná společnost, která má dlouholetou tradici v oboru výroby netkaných textilií, polypropylenových a polyetylenových tkanin.

Firma sídlí ve Dvoře Králové nad Labem.

Během své více než šedesátileté existence si JUTA a.s. vybudovala silnou pozici na Českém, Evropském i celosvětovém trhu. Svůj úspěch vystavěla na kvalitních produktech a službách.

V roce 2005 se výrobní podnik Juta a.s. začal věnovat novému projektu výroby umělé trávy a od roku 2008 s ní vstoupil na trh. Díky kvalitě se staly umělé trávníky JUTAgrass® jedním z hlavních a vyhledávaných produktů této společnosti.

Vyberte si v našem sortimentu umělé trávníky JUTA a. s.

Juta a. s. je s JUTAgrass členem ESTO

Důkazem kvality umělých trávníků JUTAgrass® je členství v asociaci výrobků sportovních trávníků ESTO. Dále pak například obdržení licence FIFA (Mezinárodní fotbalové federace). Tato licence dokládá, že umělá tráva JUTAgrass® je vysoce kvalitní a na jejím povrchu se mohou odehrávat mezinárodní fotbalové zápasy.

Další licence a certifikáty

Společnost JUTA a.s. se však může pyšnit ještě několika dalšími certifikáty. Ze sportovních řad získala certifikát na vybrané umělé trávníky od Mezinárodní tenisové federace (ITF). Nezapomnělo se ani na nejmenší a vyrábí se speciální umělou trávu pro dětská hřiště, na kterou také získala certifikaci (HIC).

A tímto výčtem společnost JUTA a.s. nekončí, jelikož vlastní i certifikáty ISO a OHSAS, což znamená, že výroba umělé trávy probíhá v certifikovaném systému řízení kvality.

Vlastní laboratoř a zkušebna

Garance kvality je pro společnost Juta a.s. zavazujícím pojmem. Proto má svojí vlastní laboratoř a zkušebnu, ve kterých testuje trávníky zejména na odolnost a životnost.

Dvojí kontrola a nezávislost testů

JUTA a. s. dokáže zajistit i nezávislost testů, jelikož spolupracuje s akreditovanými Evropskými laboratořemi, kam posílá své výrobky a ověřuje tak výsledky svých vlastních zkoušek.

Použití umělých trávníků Juta

JUTAgrass®  nabízí umělé trávníky, které mají široké využití. Od malých zahrad až po velká fotbalová hřiště. Specializují se zejména na:

  • sportovní trávníky – fotbalové, tenisové, hokejové, multisportovní
  • dětská hřiště – spolu s tlumící podložkou vytváří bezpečný a upravený povrch na hraní
  • pro terénní úpravy – kolem bazénů, na zahrady, terasy, balkóny

Nejen pro dekorativní účely byly vyvinuty trávníky JUTAfloor®, jenž zachovávají kvalitativní vlastnosti JUTAgrass®, splňují požadavky na praktičnost a kvalitu, ale mají i dekorativní vlastnosti, jelikož jsou vyráběný v různých barvách.

Garantujeme spolehlivý bezpečný nákup

Zboží u nás v e-shopu je skladem, vyberte si z nabídký umělých trávníků JUTAgrass, v nabídce máme:

  • umělou trávu Party šíře 2m nebo 4m
  • umělou trávu Virgin Olive šíře 2m nebo 4m

Diskuze


Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky

*  
presmerovat_automaticky