Novinka - ploty a systémy Silvadec!

29. 9. 2017

Náš sortiment pro vás chceme stále obnovovat, abyste měli vždy k dispozici co největší paletu produktů pro vaše domečky i bytečky. I proto jsme zařadili do naší nabídky ploty a plotové systémy firmy Silvadec, které bychom vám chtěli prostřednictvím tohoto článku představit.

 

Dámy a pánové, firma Silvadec!

Než se začneme bavit o konkrétních výrobcích, které jsme naskladnili, pojďme si něco říct o jejich mateřské společnosti - firmě Silvadec. Ta vyrábí terasy, ploty, obklady atp., zkrátka vybavení venkovních prostor. A to vše z kompozitního dřeva. A teď, co to je?

Kompozitnímu dřevu se také někdy říká "vyrobené", protože ono skutečně takové je. Skládá se uměle z kousků skutečného dřeva, takže nevzniká nová hmota, ale struktura, nebo chcete-li, rozložení. Díky tomu má ovšem vlastnosti, o kterých se klasickému přírodnímu dřevu může nechat jen zdát!

Tento francouzský výrobce má na trhu 15leté zkušenosti. Zaměřuje se nejen na kvalitu a výdrž svých materiálů, ale i na estetickou stránku, protože velice dobře ví, že pro zákazníky jsou důležité obě dvě stránky. Navíc dokonale splňují veškeré bezpečnostní prvky, jsou totiž mnohem spolehlivější než klasické dřevo.

A je tu ještě jedna nesmírná výhoda. Jako důkaz své kvality poskytuje firma Silvadec záruku 25 let na všechny své výrobky!

 

Ploty Silvadec

 

Vlastnosti kompozitního dřeva

Kompozitní dřevo je ekologický materiál, takže jeho výroba ani nezatěžuje životní prostředí, natož aby mu škodila. Zpracovává totiž zbytky dřeva, které by jinak využití nenašly. Navíc je možno jej po použití znovu recyklovat, jelikož neobsahuje žádná jedovatá lepidla. I tímto procesem se zmíněná společnost sama zabývá.

Na životní prostředí tato firma myslí každou vteřinou své existence, což nezůstalo bez povšimnutí, a roku 2014 byla oceněna certifikací ISO 14001. Uznání se také Silvadecu dostalo od Agentury pro životní prostředí a nakládání s energií (ADEME), jež její kompozitní dřevo označuje za značného pomocníka v boji proti odlesňování naší planety.

Materiály firmy Silvadec jsou ze 2/3 vyrobeny z dřevěné moučky a do 100 % jsou doplněny polyetylenem. Díky své struktuře snesou i horší podmínky. Technické parametry má přímo brilantní. Díky tomu disponuje těmito vlastnostmi:

  • odolnost vůči hnilobě, UV záření, chloru a mrazu
  • snadná údržba
  • nešedne
  • neštěpí se
  • nekloužou
  • není potřeba používat mořidla

 

Ploty Silvadec

 

Ploty a plotové systémy Silvadec

Pojďme se tedy pobavit o tom, co najdete v naší nabídce, a to jsou především ploty a plotové systémy WPC Silvadec. K tomuto účelu má společnost vyhrazeny 2 řady prken: Atmosphere. Přednosti těchto WPC plotů jsou následující:

  • Dají se sladit s terasou od firmy Silvedac - což rozhodně není k zahození. Jednota v určitých prvcích zaručuje eleganci a styl a přesně toho chceme na své zahradě dosáhnout.
  • Odolnost - tyto ploty jsou schopné vydržet i poryvy větru o rychlosti 120 km/h!
  • Vlastní design - můžete si vzhled vašeho plotu či zástěny navrhnout sami a samotný dřevoplast můžete obohatit o oboustranné dekorativní okno s různými vzory, a to ze skal nebo z hliníku. Je možno také zakomponovat do Silvadec plotu i LED osvětlení!
  • 10letá záruka na sloupky - ano, čtete dobře, na sloupky pokryté hliníkovou vrstvou se vztahuje záruka 10 let!

Pevně věříme, že vás tento výrobce oslovil. Jestliže se tak stalo, honem šupajděte do našeho e-shopu, kde najdete veškeré komponenty nutné k sestavení vašeho plotu či zástěny a začněte pracovat na své vlastní zahradě. Ať se dílo daří!


Diskuze


Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky

*  
presmerovat_automaticky