Proč vybrat rolety „den a noc“ pro stínění v interiéru?

14. 8. 2019

Hledáte ideální interiérové stínění? Objevte výhody rolet „den a noc“, které kombinují vlastnosti klasických látkových rolet a praktických žaluzií.

Dokonalá kombinace rolet a žaluzií

Lamely žaluzií můžete snadno natáčet a regulovat tak množství světla v místnosti. Rolety vám zajišťují konstantní stínění nebo průchod světla. Proto jsou rolety „den a noc“ tak oblíbené – kombinují totiž to nejlepší z žaluzií a rolet. Navíc máte na výběr z nejrůznějších barev, jako je klasická bílá a černá nebo i moderní červená, hnědá a modrá.

Efektivní systém

Systém rolet „den a noc“ představuje velmi efektivní řešení interiérového stínění. Střídání horizontálních pruhů transparentní látky a mřížky nebo zcela zatemňujících pruhů a mřížky zajišťuje možnost regulace průchodu světla do místnosti. Tyto rolety jsou ideálním řešením nejen do bytu, domu, ale také do kanceláří, škol i zdravotnických zařízení. Vy si tak můžete kdykoli změnit intenzitu světla, podobně jako u klasických lamelových žaluzií.

Přesně podle vašich potřeb

Pokud potřebujete specifický rozměr rolet, vyrobíme je přesně na míru vaším požadavkům. Nemusíte se proto bát, že by vám rolety velikostně nepasovaly na okna. Navíc si můžete vybrat způsob montáže. Elegantní rolety se vyrábí ve verzi Mini a Classic. Pokud hledáte snadnou montáž rolet na rám okna bez nutnosti vrtání, pak si pořiďte rolety Mini nebo rolety „den a noc“ v kazetě. Pokud dáváte přednost tradiční montáži na zeď nebo strop, máte na výběr z mnoha různých modelů rolet Classic. Všechny rolety se ovládají klasickým řetízkem.

Snadná údržba

Díky kvalitnímu materiálu jsou rolety odolné proti zašpinění a usazování prachu. Jednoduše rolety očistíte kartáčem nebo vysavačem se speciálním nástavcem, stejně dobře lze rolety vyčistit vlhkou utěrkou. Pozor, nikdy látkové rolety neumývejte vodou se saponáty. Mohla by se tak trvale poškodit barva i jejich tvar.

Tip pro vás

Potřebujete mít v určité místnosti maximální tmu a soukromí? Pak jsou pro vás ideální volně visící rolety, které zajišťují maximální stínění. Prohlédněte si aktuální nabídku rolet a vyberte si barvu podle vašich představ.
presmerovat_automaticky