Terasy na balkony

7. 5. 2016

Unikátní systém řešení terasy v místech, kde je omezena výška pro stavbu podkladního roštu terasy, jako jsou například balkóny a nelze použít nosnou konstrukci. WPC terasová prkna S-Board mohou být instalovány přímo na podklad, aniž by jste museli používat nosnou konstrukci. To znamená, že podklad terasy bude zvýšen pouze o 2,2 cm.

Systém WPC teras S-Board umožňuje instalaci v místech, kde tradiční vysoké systémy nefungují. S-Board šetří nejen místo, ale v první řadě, investiční náklady a čas potřebný k jeho provedení. Lze jej instalovat přímo na stávajícím stabilním povrchu, jako jsou například betonové podlahy, keramické obklady a dlažby.

S-Board terasy jsou vyrobeny z kompozitního materiálu 60% dřevěných vláken a 40% polymerů, zajištující dostatečně tvrdou pochozí vrstvu. Materiál je UV odolný, barvy nevyblednou. Flexibilní protiskluzný povrch R11 zabraňuje tvorbě třísek a zajišťuje bezpečný a pohodlný kontakt s nohou i za deště.

Mnohem nižší nasákavosti ve srovnání s tradičními kompozity nebo dřevěnými terasami (do 2,2%), činí tento materiál velmi odolný vůči vodě a tedy i houbám a škůdcům. Struktura prken zajišťuje vysokou tvarovou stabilitu i v extrémních podmínkách. Prkna jsou odolné vůči vysokým teplotám od + 60°C až - 20°C. Nicméně, je třeba se vyhnout vysokému ohřevu povrchu, jelikož při velkém mechanickém zatížení, může dojít k poškození povrchu. Kompozitní terasy jsou předmětem mírných dimenzionálních výkyvů. Z tohoto důvodu je důležité vytvořit dilatační spáry mezi každým prknem, která by neměla být menší než 5 mm.

 

Konstrukce a pokládky WPC teras S-Board

 

Spodní vrstva teras S-Board je vyrobena z materiálu na bázi pryže, který má dokonalé tlumící vlastnosti.

Spodní strana teras S-Board

 

Terasa S-Board je jen 22 mm vysoká a v důsledku toho může být instalována na povrchu, kde konvenční terasové systémy nemohou být použity z důvodu vysoké konstrukce.

Barvy terasových prken S-Board

 Barvy WPC teras systému S-Board 


Diskuze


Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky

presmerovat_automaticky

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.

Ok