Žhavá novinka: Moderní laminátové podlahy Creativ´ s francouzským šarmem

22. 7. 2016Už jste viděli novou řadu laminátových podlah Creativ´ s francouzským šarmem? Lamely řad Creativ´ jsou navrženy tak, aby mohly být uloženy v obrovském počtu kombinací. Umožňují vám pokládat do jedné místnosti lamely různých délek a šířek, včetně pokládky do klasického stromečku nebo do moderního žebříkového vzoru. Vybrat si tak můžete svůj typ podlahy podle vlastního návrhu s přihlédnutím ke tvaru a velikosti svých místností. S řadou Creativ´máte opravdu mnoho možností, jak položit svou podlahu.
 

Tradiční pokládce do stromečku ještě neodzvonilo

Řada laminátových podlah Creativ´ Herringbone Solid+ s pokládkou do stromečku velmi zdařile napodobuje dřevěnou kartáčovanou podlahu ošetřenou přírodním olejem. I přesto, že se jedná o běžně používaný vzor pokládky podlahy, nebojte se jej použít. Působí velmi příjemně a díky nádechu symetrie a vhodně zvolenému zařízení interiéru může vytvořit atypické, útulné prostředí. 

Laminátová podlaha Creativ Herringbone Solid+

Potřebujete k tomu vždy levou a pravou lamelu (každá strana se prodává zvlášť v balení). Díky tloušťce 12 mm, zvýšené hlukové izolaci, voděvzdorné nosné desce a mikro sraženým hranám na všech čtyřech stranách můžete tuto podlahu umístit do silně namáhaných prostor. 
 

Vyzkoušejte originální pokládku podlahy alá žebřík

Řada Creativ Ladder Pattern umožňuje pokládku do nevšedního žebříkového vzoru. Podélné lamely Perspectiv´ položené v podélném směru za sebou a k nim kolmo položené příčné lamely Echelle dodají vašemu interiéru pečeť výjimečnosti. Celý tento dekor vzhledově připomíná „příčky žebříku“. Podlaha je konstruována pro maximální komerční zátěž (zvýšená odolnost proti otěru AC6/33), takže se nemusíte vůbec obávat škrábanců i od opravdu velkých domácích čtyřnohých miláčků.
 

Laminátová podlaha Creativ Ladder Pattern


Nebojte se kombinovat a experimentovat!

Výhodou laminátových podlah řad Creativ´ je, že je můžete instalovat samostatně nebo skombinovat více šířek a délek. Můžete tak vytvořit velmi originální a jedinečné vzory. Do této řady spadají laminátové podlahy: 

  • Elite - nejširší rozměrová řada 210 x 1286 mm,
  • Harmony - zúžená rozměrová řada 168 x 1286 mm,
  • Elegance 128 -nejužší rozměrová řada 139 x 1286 mm,
  • Elegance 85 - nejužší a druhá nejkratší rozměrová řada 139 x 850 mm,
  • Elegance 63 - nejužší a nejkratší rozměrová řada 139 x 630 mm.
     

Možnosti pokládky
Nová řada laminátových podlah Creativ´ působí nadčasově, moderně a díky její pestré škále možností můžete vytvořit interiér přesně podle vašich představ. Pokud stále váháte, kterou podlahu zvolit, nahlédněte do naší nabídky. Najdete v ní také podlahy vinylové, dřevěné, korkové a PVC podlahy.


Diskuze


Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky

presmerovat_automaticky

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.

Ok