Ochranný roh Procorner 076/SF/30 Mosaz leštěná je profil používaný predevším pro ochranu vnejších rohů obkladů a jako dekorativní ukončení již existujících povrchů nebo rohů zdiva. Připevnění se provádí za použití vhodných lepidel. Doporučuje se použití v prostředí s intenzivním pruchodem (veřejné kanceláře, obchodní prostory, školy, nemocnice, apod.) a kdekoli hrozí nebezpečí poškození rohu obkladu při průjezdu vozíku, lužek apod.

Parametry

Parametr Popis
Typ Rohové lišty
Materiál Mosaz
Délka mm 2700
Šířka mm 30
Výška mm 30
Tloušťka mm 1
Povrch Leštěný
Připevnění Lepení
Dekor Mosaz
Vhodné Obklady
Profil 30x30
Umístění Interier
Země původu Itálie

Přiložené soubory

Procorner-M.pdf (689 kB)
Technický list Aj

Ochranný roh 076/SF/30 Mosaz leštěná 30x30

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Lesklá mosaz: Slitina CW624N UNI EN 12167
Profily jsou realizovány extruzí a následným mechanickým leštěním. Vnejší povrch musí být chráněn před odřením a třením. Mají dobrou odolnost proti chemickým a mechanickým vlivům. Viditelné části z mosazi přesto podléhají oxidaci, jejímž vlivem se vytváří povrchová vrstva. Při výrazné atmosférické vlhkosti či silnému pusobení korozivních činitelů mosaz podléhá
zvýšené oxidaci a na povrchu se mohou vytvářet skvrny. V případě potřeby muže být původní vzhled vrácen speciálními brusnými a leštícími přípravky.

Hliník, Mosaz, Nerez ocel INOX AISI 304 - DIN 1.4301 nejsou odolné proti všem chemickým látkám, proto je nutné zamezit, aby přišly do styku s agresivními přípravky jako je kyselina solná (HCl) a kyselina fosforečná (H3PO4).

Mosaz nevyžaduje zvláštní údržbu: lze ji čistit pomocí lihu ředeného s vodou nebo pomocí bežných čistících přípravků, s výjimkou přípravku na kyselé bázi. Používá se voda s přídavkem neutrálních čistících přípravků a nakonec je nutné opláchnout čistou vodou. Nepoužívejte abrazivní houby nebo hadříky, které mohou poškodit povrch. Pro údržbu používejte bežně prodávaná leštidla.

 

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky