Univerzální přípravek na odstraňování skvrn jako např. od coca-coly, ovocných šťáv, kečupu, kuličkových per, marmelády, červeného vína, kávy, čokolády, žvýkaček, krému na boty, laku na nehty, asfaltu, fixů apod. Je obzvláště vhodný na odstraňování gumových rýh, rýh od podpatků a také graffiti a vodovzdorných malířských barev. Učen pro koberce a textilní podlahové krytiny, čalounění a textílie, elastické podlahové krytiny, vodovzdorně uzavřené parkety a korkové podlahy, laminátové podlahy, voděodolné povrchy.

Parametry

Parametr Popis
Balení 200 ml
pH hodnota 7,5
Čištění Koberce

Přiložené soubory

TL-CC-Elatex.pdf (117 kB)
Technický list

CC_Elatex.pdf (76 kB)
Návod

Dr. Schutz Elatex odstraňovač skvrn 200 ml

Katalogové číslo:
1320020007
Hmotnost:
0.276 kg
Výrobce:
Dr. Schutz
Cena s DPH:
327 Kč
Dostupnost:
6 dnů
ks

Popis zboží

Tekutiny nejprve savým hadrem odtupovat, volně ležící nečistoty vysát. CC-Elatex nastříkejte na měkký savý hadřík, který nepouští vlákna (např. hadřík z mikrovlákna), a skvrnu odstraňujte bodovým odsáváním od kraje do středu skvrny. Místo nedřít. Rozpuštěné nečistoty odsajte suchou částí hadříku. Místo poté přečistěte čistou vodou a povrch dobře vysušte. V případě potřeby přiložit suchý hadřík na čištěné místo, mírně zatížit a nechat působit tak dlouho, až bude vlhkost zcela vysáta z materiálu.

U tvrdošíjných skvrn na elastických podlahovinách nastříkejte CC-Elatex přímo na znečištěné místo. Po krátké době působení skvrnu odstraňte hadrem nebo jemným bílým padem a následně místo přečistěte čistou vodou. Povrch opatřený polymerovou ochranou následně ošetřete vhodným přípravkem.

Upozornění: Choulostivé povrchy (např. korek, parkety, lakované podlahy, plexisklo) nesnesou delší dobu působení. U čištěného povrchu je nutné nejprve přípravkem CC-Elatex vyzkoušet odolnost vlákna, barev, laku nebo materiálu na nenápadném místě.

Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky