Nápadný nástěnný ohebný panel Orac WX211F Flute, který při horizontálním umístění poskytuje dynamický efekt podobný vlnám. Střídající se velké a malé vlny vytvářejí hru světla a stínu a dodávají místnosti hloubku a pohyb. Případně při svislé instalaci panely nabízejí pocit strukturované elegance, zdůrazňují výšku místnosti a zároveň vytvářejí vizuálně zajímavé pozadí. Poutavý, vlnitě tvarovaný panel, který vytváří světelné a stínové efekty na stěnách. WX211 Flute je k dispozici také v pevných verzích - krátké 2000 mm a extra dlouhé 2600 mm. Plocha jednoho panelu je 0,51 m².

Parametry

Parametr Popis
Styl Moderní lineární
Ohebná Ano
Provedení Nástěnné
Materiál Polyuretan
Přetíratelná Ano
Šířka mm 255
Délka mm 2000
Tloušťka mm 17,3
Barva Bílá
Typ Obklady
Hustota kg/m³ 215
Voděodolnost Ano
Tvrdost 30 shore D
Použití Exterier, Interier
Plocha 1 panelu m² 0,51
Povrchová úprava Základní nátěr
Absorbce vody < 0,1 % po 24 hodinách

Přiložené soubory

Obklady_linearni.pdf (7,52 MB)
Stáhněte si návod na montáž

Purotouch.pdf (411 kB)
Stáhněte si materiálový list

Ohebný stěnový 3D obklad Orac WX211F Flute

Katalogové číslo:
WX211F
Hmotnost:
1.64 kg
Objem:
8.82 l
Výrobce:
ORAC
Cena s DPH:
2 676 Kč
Dostupnost:
14 dnů
ks

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

 

Ohebné nástěnné panely byly navrženy tak, aby byly instalovány bez deformace nebo namáhání montážní plochy. Díky jejich flexibilitě lze elegantně zakončit zakřivené či klenuté stěny, zakrýt praskliny a nerovnosti. Ohebné panely lze použít pro vnitřní i venkovní aplikace, i ve vlhkém prostředí. Materiál se může namočit, je vodě odolný, brousitelný, akusticky neutrální, hladký s prvním základním nátěrem bílou barvou pro zvýšení adheze budoucí barvy. UV stabilní bude panel po dokončení konečného nátěru.

Orac Decor je luxusní značka interiérových dekorací, která do všech svých produktů přináší inovace, kreativitu, eleganci a špičkovou kvalitu. ORAC (Ostend Research and Applications Company) z Ostende na pobřeží Belgie, je výrobce vysoce kvalitních zdobných ornamentů od roku 1970 a rychle se rozvinul do nejinovativnějšího výrobce zdobných ornamentů na světě. Stropní a podlahové lišty, obklady Orac Decor FLEX se vyrábějí z vysoce kvalitních polymerů Purotouch - vysoce kvalitní polyuretan.

Orac Decor důsledně snižuje ekologickou stopu a v roce 2021 se stal CO2 neutrální. 70% obalů výrobků tvoří recyklovaný materiál. Ve výrobcích Orac se používá 12% recyklovaných nebo biologických surovin. Všechny profily a lepidla Orac jsou VOC A+ certifikované a tedy 100% bez toxinů. Jsou také v souladu s LEED v4.1 a BREEAM. Dekorace Orac neobsahují azbest, kyanid a formaldehyd.

 

 

Obklad se lepí ke zdi nebo stropu lepidlem DecoFix Power, ve spoji na krátké straně lepidlem DecoFix Ultra FX400. Povrch musí být čistý, suchý a bez prachu. Odstraňte všechny barvy a tapety ze stěn. Pro vnitřní použití a porézní povrchy (ne pro vlhké prostory nebo exteriér). Pro vlhké prostory a exteriér použijte lepidlo DecoFix Power 290 ml (FDP700). Pro spáry, praskliny a dokončení použijte tmel  FL300 Deco Filler.

Spotřeba lepididel Orac:

  • FDP500 NA LIŠTY - 310 ml | 7 > 8 metrů lišty
  • FDP700 Power EXTERIÉR A VLHKO - 290 ml | 7 > 8 metrů lišty
  • FX400 Ultra INTERIÉR I EXTERIÉR - 270 ml | min. 80 metrů lišty
  • FL300 Deco Filler INTERIÉR - 310 ml = 7 metrů lišty

Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky