Polystyrenová Orac Decor CB510N je naprosto úžasná dekorativní konkávní stropní lišta, kterou lze v závislosti na velikosti místnosti použít ve spojení s ještě působivějším větším sourozencem CB511. Při srovnání se sádrovými alternativami je jasné, že CB510 je nabízena za bezkonkurenční cenu. Je ideální volbou pro všechny renovace vašeho domu nebo bytu, přestavby a je naprosto perfektní pro kutily nebo řemeslníky, kteří chtějí svůj prostor posunout na další úroveň. Nejlepší na tom je, že tato lišta Durofoam se neuvěřitelně snadno instaluje a vyžaduje pouze finální nátěr, abyste dosáhli tohoto úžasného konečného vzhledu.

Parametry

Parametr Popis
Provedení Stropní
Materiál Extrudovaný polystyren
Přetíratelná Ano
Výška mm 40
Šířka mm 40
Délka mm 2000
Výška do mm 40
Barva Bílá
Typ Lišty
Hustota kg/m³ 70
Tvrdost 50-65

Přiložené soubory

datasheet_DF.pdf (9,62 MB)
Stáhněte si materiálový list

Stropni listy cs.pdf (2,24 MB)
Stáhněte si návod na montáž

Orac Decor CB510 stropní polystyrenová lišta

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

 

Lišta ke stropu je vyrobena z lehkého a odolného Durofoamu, směsi středně hustého polystyrenu, je tento profil snadno ovladatelný a instalovatelný. Durofoam poskytuje kvalitu za rozumnou cenu, ostré linie, přesné reprodukce detailů a odolnost vůči vlhkosti. Jeho hladký povrch umožňuje snadné natírání s vysokokvalitními nátěry. UV stabilní bude stropní lišta až po finálním nátěru. Polystyrenové stropní profily Orac Decor jsou odolné proti rozštěpení, dimenzionálně stabilní, akusticky neutrální a 100% recyklovatelné. Jednou z hlavních výhod použití stropních profilů je jejich schopnost vytvořit bezproblémový přechod mezi stěnou a stropem.

Můžete si být jisti, že stropní profil Orac Durofoam je bez toxických látek, jako je azbest, kyanidy a formaldehyd. Každá polystyrenová lišta měří 2 metry. Vyberte si Orac Decor pro vysoce kvalitní, stylové a ekologicky šetrné řešení vašich potřeb v oblasti interiérového designu.

Orac Decor je luxusní značkou interiérových dekorací, která přináší inovaci, kreativitu, eleganci a prvotřídní kvalitu do všech svých produktů. Jako výrobce vysoce kvalitních dekoračních ozdob od roku 1970 se ORAC (Ostend Research and Applications Company) rychle stal nejvíce inovativním výrobcem dekoračních ozdob na světě. Jejich stropní a podlahové lišty, stejně jako obklady Orac Decor, jsou vyrobeny z vysokokvalitních polymerů, jako je Purotouch, vysokohustotní polyuretan, a Duropolymer, extrudovaný polymer odolný vlivům. Tyto materiály kombinují trvanlivost, zpracovatelnost a kvalitu syntetických materiálů.

Orac Decor se zavázal snižovat svou environmentální stopu a v roce 2021 se stal CO2 neutrální. 70% jejich obalů produktů je vyrobeno z recyklovaných materiálů a 12% materiálů použitých ve výrobě je recyklovatelných nebo biologicky rozložitelných. Všechny profily a lepidla Orac jsou certifikována jako VOC A+, což znamená, že jsou 100% bez toxinů. Jsou také v souladu se standardy LEED v4.1 a BREEAM. Dekorace Orac neobsahují azbest, kyanid ani formaldehyd.

 

 

Lišta se lepí ke zdi v interiéru lepidlem Orac DecoFix Pro, lepení lišt k sobě ve spoji lepidlem Orac DecoFix Ultra FX400. Lepidlo pro spoje je k dispozici v kartuši 270 ml (FX400). Povrch musí být čistý, suchý a bez prachu. Odstraňte všechny barvy a tapety ze stěn. Pro vnitřní použití a porézní povrchy (ne pro vlhké prostory nebo exteriér). Pro vlhké prostory a exteriér použijte lepidlo Orac DecoFix Power 290 ml (FDP700). Pro spáry, praskliny a dokončení použijte tmel  FL300 Deco Filler.

Spotřeba lepididel Orac:

  • FDP500 INTERIÉR - 310 ml | 7 > 8 metrů lišty
  • FDP600 INTERIÉR - 4200 ml | 65 > 110 metrů lišty
  • FDP700 Power EXTERIÉR A VLHKO - 290 ml | 7 > 8 metrů lišty
  • FX400 Ultra INTERIÉR I EXTERIÉR - 270 ml | min. 80 metrů lišty
  • FL300 Deco Filler INTERIÉR - 310 ml = 7 metrů lišty

Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky