Klasické dřevěné masivní parkety Mosaic s drážkou a perem mají velmi dlouhou životnost, nedrží se na nich nečistoty a prach, jsou pevné a odolné. Jejich největší předností je originalita a přírodní vzhled. Jsou osvědčeným materiálem pro podlahy v bytech, rodinných domech, sportovních halách a jiných bytových i nebytových prostorech. Povrchová úprava se provádí olejem, tvrdým voskovým olejem nebo lakem. Vyrobeny v České republice.

Zdravé suky povoleny do 20 mm, černé suky do 15 mm, mírné výsušné praskliny na čelech parket, zdravá běl neomezeně, záběhy kůry a kůra povolena pouze z rubové strany max. do 1/3 šíře a nesmí zasahovat do pera ani do lícové strany parkety.

Parametry

Parametr Popis
Typ Masivní
Provedení K lepení
Vzor Parketa
Fáze Ne
Dekor Dub
Tón Střední
Povrchová úprava Ne
Rozměry 70x400x21 mm
Balení m2 0,9
Tloušťka 21
Podlahové topení Ne
Lepení Ano
Třídění Rustikal III
Materiál Dřevěné
Pokládka Lepení
Povrch Broušený

Parkety Dub 70x400x21 Rustikal III

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Třídění klasických parket

 

Extra: Podlaha odpovídající vyšším nárokům na interiér, působící klidně, vyrovnaně až uniformně. Parkety jsou bez suků a běli, povolen pouze radiální řez a dřeňové paprsky. Nepřirozené zbarvení vyloučeno, 2 zdravá očka do velikosti 3 mm povoleny.

Natur I.: Podlaha odpovídající vyšším nárokům na interiér. Jednotlivé parkety jsou bez suků, běli, povolena jsou očka do velkosti 5 mm, dokreslují vyšší kvalitu podlahy. Podlaha působí vyrovnaně, s malými barevnostními odchylkami mezi jednotlivými vlysy. Bez běli, suků, nepřirozené zbarvení vyloučeno, mírné barevnostní rozdíly.

Standard II.: Podlaha s živou přírodní strukturou a klidnými barvami nachází uplatnění v širokém spektru bytových i nebytových prostor. Zdravé suky do 10 mm, černá očka a běl nejvíce vypovídají o přírodním materiálu. Černá očka do 4 mm, nepřirozené zbarvení vyloučeno, mírné vlasové trhliny povoleny. Záběhy kůry a kůra povolena zcela ojediněle pouze z rubové strany max. do 1/3 šíře a nesmí zasahovat do pera ani do lícové strany parkety.

Rustikal III.: zdravé suky povoleny do 20 mm, černé suky do 15 mm, mírné výsušné praskliny na čelech parket, zdravá běl neomezeně, záběhy kůry a kůra povolena pouze z rubové strany max. do 1/3 šíře a nesmí zasahovat do pera ani do lícové strany parkety

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky