Klasické dřevěné masivní parkety Mosaic s drážkou a perem mají velmi dlouhou životnost, nedrží se na nich nečistoty a prach, jsou pevné a odolné. Jejich největší předností je originalita a přírodní vzhled. Jsou osvědčeným materiálem pro podlahy v bytech, rodinných domech, sportovních halách a jiných bytových i nebytových prostorech. Povrchová úprava se provádí olejem, tvrdým voskovým olejem nebo lakem. Vyrobeny v České republice.

Podlaha odpovídající vyšším nárokům na interiér. Jednotlivé parkety jsou bez suků, běli, povolena jsou očka do velkosti 5 mm, dokreslují vyšší kvalitu podlahy. Podlaha působí vyrovnaně, s malými barevnostními odchylkami mezi jednotlivými vlysy. Bez běli, suků, nepřirozené zbarvení vyloučeno, mírné barevnostní rozdíly.

Parametry

Parametr Popis
Typ Masivní
Provedení K lepení
Vzor Parketa
Fáze Ne
Dekor Dub
Tón Střední
Povrchová úprava Ne
Rozměry 70x500x21 mm
Balení m2 1,12
Tloušťka 21
Podlahové topení Ne
Lepení Ano
Třídění Natur I
Materiál Dřevěné
Pokládka Lepení
Povrch Broušený

Parkety Dub 70x500x21 Natur I

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Třídění klasických parket

 

Extra: Podlaha odpovídající vyšším nárokům na interiér, působící klidně, vyrovnaně až uniformně. Parkety jsou bez suků a běli, povolen pouze radiální řez a dřeňové paprsky. Nepřirozené zbarvení vyloučeno, 2 zdravá očka do velikosti 3 mm povoleny.

Natur I.: Podlaha odpovídající vyšším nárokům na interiér. Jednotlivé parkety jsou bez suků, běli, povolena jsou očka do velkosti 5 mm, dokreslují vyšší kvalitu podlahy. Podlaha působí vyrovnaně, s malými barevnostními odchylkami mezi jednotlivými vlysy. Bez běli, suků, nepřirozené zbarvení vyloučeno, mírné barevnostní rozdíly.

Standard II.: Podlaha s živou přírodní strukturou a klidnými barvami nachází uplatnění v širokém spektru bytových i nebytových prostor. Zdravé suky do 10 mm, černá očka a běl nejvíce vypovídají o přírodním materiálu. Černá očka do 4 mm, nepřirozené zbarvení vyloučeno, mírné vlasové trhliny povoleny. Záběhy kůry a kůra povolena zcela ojediněle pouze z rubové strany max. do 1/3 šíře a nesmí zasahovat do pera ani do lícové strany parkety.

Rustikal III.: zdravé suky povoleny do 20 mm, černé suky do 15 mm, mírné výsušné praskliny na čelech parket, zdravá běl neomezeně, záběhy kůry a kůra povolena pouze z rubové strany max. do 1/3 šíře a nesmí zasahovat do pera ani do lícové strany parkety

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky