Transparentní plissé žaluzie Dots na míru, je vyrobena z látky s gramáží 150 g/m2 a tloušťkou samotné látky 0,28 mm. Plisované žaluzie nabízí stahování ze shora - dolů nebo oběma směry, kdy naleznete optimální pozici stínění. Stahování a roztahování plissé žaluzií probíhá pomocí bočního vedení provázkového mechanismu, kdy provázky jsou upevněny dle zvoleného způsobu montáže na zasklívací liště nebo za příplatek na rámu okna.

Nejjednodušší a nejbezpečnější způsob ovládání naleznete u plisovaných žaluzií. Pomocí madla umístěného na hliníkovém profilu s magnetickým zámkem Easy Click, a obou koncích žaluzie, jednoduše zatáhnete a plisé žaluzie zůstane tak, jak jste ji nastavili. Základní barva profilu je bílá, příplatkově je možných dalších 13 dekorů profilů.

Plissé žaluzie zabírají malý prostor nejen ve složeném stavu. Perfektně se hodí do prostorově omezené zasklívací lišty, takže neomezují úhel otevření oken nebo dveří. Jednoduchá montáž a demontáž, např. při čištění oken. Látky pro plisované žaluzie jsou vyrobeny z impregnovaných a antistatických materiálů, odolné vůči nečistotám, prachu, slunečnímu světlu a UV záření.

Vzorník můžeme zapůjčit.

Parametry

Parametr Popis
Provedení Transparentní
Výroba Na míru
Montáž na Okno
Typ Plissé
Barva Bílá
Odstín 036
Řada Dots
Materiál látky 100% PES
Tloušťka tkaniny mm 0,28
Gramáž tkaniny g/m2 150
Stálobarevnost látky 5-6
Odraz světla % 56
Absorbce světla % 0
Propustnost světla % 44
Min. - Max. šířka cm 30 - 130
Min. - Max. výška cm 60 - 220

Přiložené soubory

Plisa-Cosimo-One.pdf (6,47 MB)
Návod k montáži

Plissé žaluzie Dots 692 na míru

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Videa


Dotaz na prodavače



presmerovat_automaticky