Transparentní plissé žaluzie Yuki na míru, je vyrobena z látky s gramáží 85 g/m2 a tloušťkou samotné látky 0,24 mm. Látka žaluzie je ozdobena krásnými spirálovými kruhovými vzory v kombinaci hustého a transparentního materiálu. To znamená, že světlo z vnější strany je jemně rozbité. Vzhledem k tomu, že látka je neprůhledná na některých místech, má velmi mírnou funkci maskování, pokud jde o přímý pohled. Plisované žaluzie nabízí stahování ze shora - dolů nebo oběma směry, kdy naleznete optimální pozici stínění. Stahování a roztahování plissé žaluzií probíhá pomocí bočního vedení provázkového mechanismu, kdy provázky jsou upevněny dle zvoleného způsobu montáže na zasklívací liště nebo za příplatek na rámu okna.

Nejjednodušší a nejbezpečnější způsob ovládání naleznete u plisovaných žaluzií. Pomocí madla umístěného na hliníkovém profilu s magnetickým zámkem Easy Click, a obou koncích žaluzie, jednoduše zatáhnete a plisé žaluzie zůstane tak, jak jste ji nastavili. Základní barva profilu je bílá, příplatkově je možných dalších 13 dekorů profilů.

Plissé žaluzie zabírají malý prostor nejen ve složeném stavu. Perfektně se hodí do prostorově omezené zasklívací lišty, takže neomezují úhel otevření oken nebo dveří. Jednoduchá montáž a demontáž, např. při čištění oken. Látky pro plisované žaluzie jsou vyrobeny z impregnovaných a antistatických materiálů, odolné vůči nečistotám, prachu, slunečnímu světlu a UV záření.

Vzorník můžeme zapůjčit.

Parametry

Parametr Popis
Provedení Transparentní
Výroba Na míru
Montáž na Okno
Typ Plissé
Šíře látky cm 25 - 170
Výška cm 40 - 220
Barva Černá
Odstín 036
Řada Yuki
Materiál látky 100% PES
Tloušťka tkaniny mm 0,24
Gramáž tkaniny g/m2 85
Stálobarevnost látky 5-7
Odraz světla % 3
Absorbce světla % 90
Propustnost světla % 7

Plissé žaluzie Yuki 036 na míru

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky