SX155 má atraktivní moderní design s extra hlubokou komorou za profilem o šířce 1,7 cm. Tato odolná lišta s výškou 108 mm zvládne většinu nárazů a oděrek. Tento design soklů zakryje objemnou domácí elektroinstalaci nebo silný koaxiální kabel. Originální soklová lišta Orac Decor SX155 je vyrobena z Duropolymeru, což je extrudovaný syntetický polymer, který splňuje nejvyšší standardy z hlediska odolnosti,  nárazuvzdornosti a voděodolnosti. Lze použít i v exteriéru a vlhkém prostředí. Všechny výrobky Orac mají základní matný povrch a jsou připraveny k natřění. Doporučujeme si jen vybrat jakoukoliv vodou ředitelnou barvu a lištu podle vašeho vkusu natřít. UV stabilní bude lišta po dokončení nátěru. Pro venkovní použití musí být natřen vhodným nátěrem. Duropolymer nabízí vysokou tepelnou odolnost (max. 70°C), akustickou neutrálnost, bez azbestu, kyanidu a formaldehydu, VOC A+.

Parametry

Parametr Popis
Typ Bílé soklové lišty
Druh montáže Lepení
Materiál Duropolymer
Délka mm 2000
Šířka mm 25
Výška mm 108
Povrch Hladký
Vedení kabelů Ano
Připevnění Lepení
Dekor Bílá
Vhodné Odolné
Přetíratelná Ano
Profil Oblá
Tvrdost 45 shore D
Hustota kg/m³ 420
Umístění Exterier, Interier
Voděodolnost Ano

Přiložené soubory

Duropolymer.pdf (477 kB)
Stáhněte si materiálový list

Podlahove listy.pdf (4,35 MB)
Stáhněte si návod na montáž

Orac SX155 tvrdá soklová lišta

Katalogové číslo:
SX155
Hmotnost:
0.812 kg
Výrobce:
ORAC
Dostupnost: 14 dnů
Naše cena s DPH
699 Kč

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

 

ORAC (Ostend Research and Applications Company) z Ostende na pobřeží Belgie, je výrobce vysoce kvalitních zdobných ornamentů od roku 1970 a rychle se rozvinul do nejinovativnějšího výrobce zdobných ornamentů na světě. Stropní a podlahové lišty, obklady Orac Decor se vyrábějí z vysoce kvalitních polymerů Purotouch - vysoce kvalitní polyuretan vysoké hustoty, Duropolymer - extrudovaný nárazuvzdorný polymer a kombinují odolnost, zpracovatelnost a kvalitu syntetických materiálů.

Orac Decor důsledně snižuje ekologickou stopu a v roce 2021 se stal CO2 neutrální. 70% obalů výrobků tvoří recyklovaný materiál. Ve výrobcích Orac se používá 12% recyklovaných nebo biologických surovin. Všechny profily a lepidla Orac jsou VOC A+ certifikované a tedy 100% bez toxinů. Jsou také v souladu s LEED v4.1 a BREEAM. Dekorace Orac neobsahují azbest, kyanid a formaldehyd.

 

 

Lišta se lepí ke zdi v interiéru lepidlem Orac DecoFix Pro, lepení lišt k sobě ve spoji lepidlem Orac DecoFix Ultra FX400. Lepidlo pro spoje je k dispozici v kartuši 270 ml (FX400). Povrch musí být čistý, suchý a bez prachu. Odstraňte všechny barvy a tapety ze stěn. Pro vnitřní použití a porézní povrchy (ne pro vlhké prostory nebo exteriér). Pro vlhké prostory a exteriér použijte lepidlo Orac DecoFix Power 290 ml (FDP700). Pro spáry, praskliny a dokončení použijte tmel  FL300 Deco Filler.

Spotřeba lepididel Orac:

  • FDP500 INTERIÉR - 310 ml | 7 > 8 metrů lišty
  • FDP600 INTERIÉR - 4200 ml | 65 > 110 metrů lišty
  • FDP700 Power EXTERIÉR A VLHKO - 290 ml | 7 > 8 metrů lišty
  • FX400 Ultra INTERIÉR I EXTERIÉR - 270 ml | min. 80 metrů lišty
  • FL300 Deco Filler INTERIÉR - 310 ml = 7 metrů lišty

Podobné zbožíVidea


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky