Profil Torus 2 pro domy v georgiánském nebo dobovém stylu je nepopiratelně jednou z nejdokonalejších dostupných možností. Jeho vynikající a nadčasový design bez námahy vnese do každé místnosti dotek romantiky. Má pozoruhodnou schopnost vylepšit krásu i těch nejjednodušších interiérů, díky čemuž je dokonalým doplňkem široké řady dekorativních stylů. Charakteristickým rysem této soklové lišty je výrazné, půlkruhové a symetrické vyboulení těsně pod horní hranou soklové lišty, které dodává celkové estetice okouzlující rozměr. Navíc nelze přehlédnout jemný detail, že horní hrana soklové lišty Torus 2 je tenčí než její spodní část, což ještě více zdůrazňuje její eleganci.

Nyní si povíme něco o rozdílech mezi profily Torus 2 a Ogee. Profil Torus 2 se pyšní půlkruhovou konvexní křivkou, zatímco profil Ogee vytváří podmanivou „vlnu“, která není symetrická. Co se týče designu, profil Ogee vyzařuje ve srovnání s profilem Torus zdobnější a komplikovanější vzhled. Pokud však hledáte sofistikovaný a nadčasový vzhled, který vyzařuje nádech elegance, pak je profil Torus 2 nepochybně nejlepší volbou. Jeho rafinované kouzlo promění každý prostor v útočiště sofistikovanosti a krásy.

Profilovaná a přetíratelná bílá soklová lišta Torus 2 15 x 110 je vyrobena z kvalitní MDF s vysokou hustotou. MDF je potažena bílou fólií, která je odolná vůči vlhkosti a domácím čistícím prostředkům. Pro malování používejte pouze vodou ředitelné barvy odolné proti otěru. Nepoužívejte barvy na bázi rozpouštědel. Barvu lze nanášet štětcem, válečkem nebo sprejem. Doporučujeme přetřít bílý povrch i v případě, že chcete, aby lišta zůstala bílá. Sokl je odolný proti UV záření. Jsou k dispozici vzorky soklové lišty, které vám pomohou udělat správnou volbu.

Parametry

Parametr Popis
Typ Paint it
Délka mm 2420
Šířka mm 15
Výška mm 110
Povrch Hladký, matný
Vedení kabelů Ano
Připevnění Lepení
Dekor Bílá
Materiál MDF
Vhodné Profilované
Přetíratelná Ano
Profil Oblá
Hustota kg/m³ 800
Voděodolnost Standard

Soklová lišta MDF Paint it Torus 2 MP1101 15x110x2420 Bílá

Katalogové číslo:
5905167674420
Hmotnost:
2.05 kg
Výrobce:
Arbiton
Dostupnost: Skladem
Naše cena s DPH
299 Kč
Množství:
2 Ks (4.84 bm)

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm

Zašleme vám vzorek s dopravou zdarma

50 Kč

Doporučujeme přikoupit
Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky