Ikonický zvlněný vzhled podlahové lišty Woodele D4 Ogee vytváří vyvážený design s dostatečným tvarem, aby byl nápadný a neodváděl pozornost od ostatních prvků interiéru. Přestože vychází z klasického architektonického prvku, není v žádném případě omezen na tradiční nebo dobové nemovitosti. Jeho jednoduchá forma dobře funguje i v minimalistickém prostředí. Svým splývavým profilem vytváří ve správném světle jemný stín podél soklu, který je příjemný na pohled. Ogee je nejdekorativnější ze základních soklových lišt, které pravidelně používají profesionálové.

Bílé MDF soklové lišty se těší neutuchající oblibě díky svému elegantnímu vzhledu, odolnosti a pozitivnímu vlivu na životní prostředí. MDF lišta je lakována třemi vrstvami polyuretanového matného laku RAL 9003 s UV filtrem a vysokou odolností proti oděru. Výsledkem je, že obdržíte soklovou lištu nejvyšší kvality za velmi atraktivní cenu.

Profilovaná bílá lišta je vyrobena z vysoce kvalitní MDF desky (Medium-density-fibreboard) s hustotou 900 kg/m3. Tento materiál neobsahuje žádné strukturální nedokonalosti, které se často vyskytují u dřeva - praskliny nebo suky. Voděodolnost dle technické normy EN622-5: 2009. Na přání zákazníka můžeme lišty na zakázku nalakovat jakoukoliv barvou z palety RAL, NCS nebo protipožární provedení Bfl.

Parametry

Parametr Popis
Typ Woodele
Délka mm 2440
Šířka mm 16
Výška mm 60
Povrch Hladký, lakovaný
Vedení kabelů Ano
Připevnění Přivrtání, lepení
Dekor Bílá
RAL RAL 9003
Materiál MDF
Vhodné Profilované
Profil Oblá
Hustota kg/m³ 900
Voděodolnost Standard

Podlahová soklová lišta MDF Woodele D4 Ogee 16x60x2440 Bílá

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Přehled dostupných provedení soklových lišt Woodele

Podobné zboží

Videa


Diskuze


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky

*  


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky