Podlahy - Janser


Podlahy dokáží ovlivnit vzhled interiéru velice snadno. Naštěstí máme dnes k dispozici opravdu široký výběr podlah, které dodají místnosti přesně to, co potřebujeme. Dřevěné podlahy jsou oblíbené pro svůj přírodní vzhled a také trvanlivost. Laminátové podlahy mají nízké nároky na údržbu a nabízí obrovskou škálu stylů, barev a vzorů. Velmi příjemné na chůzi a pocitově teplé jsou korkové podlahy, které nabízí přirozeně neobvyklé vzory. Mnoha výhodami oplývají také vinylové podlahy, respektive také PVC podlahy, které jsou velmi flexibilní, pocitově lehce měkké pod nohama a za zmínku také stojí jejich odolnost a minimální údržba.

 

PVC = polyvinylchlorid. Rozdíl mezi vinylovými a PVC podlahami spočívá pouze ve formě, ve které ji pořizujete. PVC podlahy dodáváme v rolích určité šíře. Jednolitost PVC podlahy tak přidává na preciznosti. Vinylová podlaha se zpravidla dodává ve formě dílců, které se do místnosti umisťují lepením.

 

Nezbytnou součástí podlah jsou podložky. I ty pro vás máme připraveny. V nabídce můžete nalézt podložky pod vinylové podlahy, vyplatí se umístit také podložku pod koberec a nabízíme i vhodný podklad pro laminátové podlahy a korkové role.

 

Připravili jsme pro vás seznam grafických symbolů, díky kterým snadno zjistíte, zda vámi vybraná podlaha splňuje specifické požadavky, jako je zátěž, třída komfortu, reakce na oheň a podobně.


presmerovat_automaticky