Korkové podlahy Recolour


Korkové podlahy Granorte Recolour nám poskytují 18 živých a sytých barev pro interiérový design podlahy při zachování všech výhod korkových podlah. Design v interiéru je vždy otázkou vkusu, nicméně základní trendy jsou očividné. Modro-šedý odstín je dobrý pro koncentraci, protože vytváří pocit klidu, zatímco odstín modré se může zdát až příliš dominantní. Ale modrá barva podlahy se skvěle doplňuje se světlými odstíny zelené.

Pro barvu podlahy v ložnici je v současné době populární kombinace teplé oranžové a modré. Uvolněnou atmosféru vytvoříme použitím kombinace barevných korkových desek žluté a jasně červené. Žlutá podlaha nabízí veselou atmosféru třeba v jídelně. Silně červené odstíny korkové barevné podlahy mohou upozornit na důraz na požadované místo. Jasné odstíny zelené, modré a žluté dominují v dětských pokojích. Barevné korkové podlahy Recolour umožňují vytvořit podlahu v jednom odstínu nebo kombinací různých odstínů šachovnici nebo efektní pruhy. Minimální množství pro zadání těchto podlah do výroby je 20 balení.


presmerovat_automaticky

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.

Ok