Přechodová lišta Profilpas Profix Thin Z/4 Alcrom Plus pro pokládku plovoucích vinylových podlah LVT od 4 do 6 nebo 6 - 8 mm dle použité základny. PVC základna není součástí hliníkové lišty, nakupuje se samostatně. Lišta musí být zacvaknutá do plastové základny PT4 nebo PT6. Lišta je vyrobena z hliníku s povrchovou úpravou Alcrom Plus, což je systém inovativního digitálního tisku pro výrobu profilů.

Parametry

Parametr Popis
Typ Přechodové lišty
Druh montáže Narážecí
Materiál Hliník
Délka mm 2700
Šířka mm 30
Pro tloušťku materiálu do mm 4-8
Povrch Fólie s dekorem kamene
Připevnění Přivrtání, lepení
Dekor Dlažba
Vhodné Pro vinyl
Profil Plochá
Vinyl Plovoucí

Přechodová lišta pro vinyl Profix Thin Z/4 Alcrom Plus 1105

Katalogové číslo:
85135
Hmotnost:
0.29 kg
Výrobce:
Profilpas
Dostupnost: 6-8 týdnů
Naše cena s DPH
491 Kč

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Hliník potažený fólií Alcrom Plus : Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracovaná ve stavu T6 (6463 T6). Profily jsou vyrobeny extruzí. Fólie Alcrom Plus je na profily nalepena. Je odolná proti poškození. Vyrábí se v mnoha barvách, odstínech dřeva, dlažby a kamene.

Péče a údržba: Tato povrchová úprava nevyžaduje žádnou speciální údržbu, neboť je snadno čistitelná alkoholem zředěným ve vodě nebo normálním čistícím prostředkem, který není kyselý nebo zásaditý na bázi vody, také zředěný vodou. Použijte neabrazivní houbu nebo látku, abyste zabránili poškrábání na povrchu. Hliníkové profily s fólií není možné řezat " Flexou " - rozbrušovacím kotoučem. Při řezu se hliník nadměrně zahřívá a dochází k deformaci fólie. Proto, aby byl řez čistý a hladký, je potřeba profily řezat pokosovou pilou s kotoučem na hliník, nebo použít ruční pilku na železo. 

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky