Hliníková samolepící přechodová oblá lišta Proclassic R 30/A Antracit šedý, lakovaná RAL 7016, určená pro přechody podlah s maximálním převýšením 2 - 3 mm. Proclassic R je řada profilů vyrobených hlavně pro funkci překrytí spár, zamaskování dilatace a případných nedostatků, které vzniknou zejména při řezání hran i různých materiálů (např. mezi keramikou a parketami nebo kobercem).

Parametry

Parametr Popis
Typ Přechodové lišty
Druh montáže Samolepící
Materiál Hliník
Délka mm 2700
Šířka mm 30
Max. převýšení mm 3
Povrch Lakovaný
Připevnění Lepení
Dekor Šedá
Vhodné Dilatační
Profil Oblá

Přechodová lišta samolepící oblá 30 x 2700 Antracit šedý 30/A

Katalogové číslo:
71101
Hmotnost:
0.29 kg
Výrobce:
Profilpas
Dostupnost: Skladem
Naše cena s DPH
764 Kč
Množství:
6 Ks (16.2 bm)

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Lakovaný hliník: Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracovaná ve stavu T6 (6060 T6). Profily jsou realizovány extruzí a následným lakováním. Mají velmi dobrou odolnost proti chemickým a atmosférickým vlivu a naopak nemají dobrou odolnost proti mechanickým vlivum, pri nichž dochází k poškození povrchové vrstvy. Z tohoto důvodu musí být viditelná plocha profilu rychle a opatrně očištěna od cementu, lepidel a materiálu použitých pro spárování.

Péče a údržba: Lišty nevyžadují zvláštní údržbu a lze je snadno upravit pomocí bezbarvého lihu ředěného s vodou nebo pomocí běžných čistících přípravku, s výjimkou přípravku na bázi kyselin (např. kyselina solná nebo kyselina fluorovodíková).  

Při čištění se doporučuje používat neutrální přípravky ředěné s vodou a poté je opláchnout čistou vodou za použití houby nebo neabrazivního hadříku, aby nedošlo k odření nebo poškození eloxování, leštění či laku.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky