Hliníková samolepící přechodová oblá lišta Prestwood 30/A, určená pro přechody podlah s maximálním převýšením 3 mm. Profilpas Prestwood je řada profilů vyrobených hlavně pro funkci překrytí spár, zamaskování dilatace a případných nedostatků, které vzniknou zejména při řezání hran i různých materiálů (např. mezi keramikou a parketami nebo kobercem). Lišta je vyrobena z hliníku s povrchovou úpravou Alcrom® Plus Wood, což je systém inovativního digitálního tisku pro výrobu profilů. Lišta bude vyrobena na zakázku. Vzorník dekorů Alcrom® Plus WOOD můžeme zapůjčit.

Parametry

Parametr Popis
Typ Samolepící
Materiál Hliník
Délka mm 2700
Šířka mm 30
Max. převýšení mm 3
Povrch Fólie dekor dřeva
Připevnění Lepení
Dekor Buk
Vhodné Dilatační
Profil Oblá

Přechodová lišta samolepící oblá 30 x 2700 Prestwood 30/A dřevo 20

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny

Doporučujeme přikoupit

  • Den Braven Mamut Glue lepidlo 290 ml

    Jednosložkové lepidlo na lepení dřevěných, plastových nebo MDF lišt, Mamut Glue High Tack na bázi MS polymeru...
    Cena s DPH: 235 Kč
    Dostupnost: SklademPopis zboží

Hliník potažený fólií Alcrom® Plus : Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracovaná ve stavu T6 (6463 T6). Profily jsou vyrobeny extruzí. Fólie Alcrom® Plus Wood je na profily nalepena. Je odolná proti poškození. Vyrábí se v mnoha barvách, odstínech dřeva, dlažby a kamene.

Péče a údržba: Tato povrchová úprava nevyžaduje žádnou speciální údržbu, neboť je snadno čistitelná alkoholem zředěným ve vodě nebo normálním čistícím prostředkem, který není kyselý nebo zásaditý na bázi vody, také zředěný vodou. Použijte neabrazivní houbu nebo látku, abyste zabránili poškrábání na povrchu. Hliníkové profily s fólií není možné řezat " Flexou " - rozbrušovacím kotoučem. Při řezu se hliník nadměrně zahřívá a dochází k deformaci fólie. Proto, aby byl řez čistý a hladký, je potřeba profily řezat pokosovou pilou s kotoučem na hliník, nebo použít ruční pilku na železo.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky