Hliníková samolepící přechodová plochá lišta Prestowood, určená pro přechody podlah se stejnou výškou a vlastní výškou lišty pouhé 2 mm. Prestowood je řada profilů, která reprodukují různé odstíny nebo povrchové úpravy dřeva, pro podlahy o stejné výšce. Plochá přechodová lišta je vyrobena z hliníku a potažena odolnou fólií Alcrom Plus, což je systém inovativního digitálního tisku pro výrobu profilů.

Parametry

Parametr Popis
Typ Samolepící
Šířka mm 35
Max. převýšení mm 2
Povrch Fólie Alcrom Plus
Připevnění Lepení
Dekor Dřevo
Materiál Hliník
Vhodné Dilatační
Profil Plochá

Přechodová lišta samolepící plochá Prestowood 05

Výrobce:
Profilpas
Cena s DPH:
od 275 Kč
Dostupnost:
21 dnů
Foto Katalog. číslo / Název Dostupnost Množství Cena s DPH Koupit kusů
Přechodová lišta 422/AD samolepící plochá 35 x 900 Prestowood 05 43700
35 x 900
21 dnů 0 ks 275 Kč
Přechodová lišta 22/A samolepící plochá 35 x 2700 Prestowood 05 43932
35 x 2700
21 dnů 0 ks 691 Kč

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Hliník potažený fólií Alcrom Plus: Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracovaná ve stavu T6 (6463 T6). Profily jsou vyrobeny extruzí. Fólie Alcrom Plus je na profily nalepena. Je odolná proti poškození. Vyrábí se v mnoha barvách, odstínech dřeva, dlažby a kamene.

Péče a údržba: Tato povrchová úprava nevyžaduje žádnou speciální údržbu, neboť je snadno čistitelná alkoholem zředěným ve vodě nebo normálním čistícím prostředkem, který není kyselý nebo zásaditý na bázi vody, také zředěný vodou. Použijte neabrazivní houbu nebo látku, abyste zabránili poškrábání na povrchu. Hliníkové profily s fólií není možné řezat " Flexou " - rozbrušovacím kotoučem. Při řezu se hliník nadměrně zahřívá a dochází k deformaci fólie. Proto, aby byl řez čistý a hladký, je potřeba profily řezat pokosovou pilou s kotoučem na hliník, nebo použít ruční pilku na železo. 

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky