Samolepící vyrovnávací lišta Prestowood 450/AD, určená zejména pro přechody podlah s různou výškou. Lze jí použít pro rozdíl výšky podlah od 3 do 12 mm. Prestowood je řada profilů, které reprodukují různé odstíny nebo povrchové úpravy dřeva. Vyrobeny jsou z hliníku a potaženy odolnou fólií Alcrom Plus, což je systém inovativního digitálního tisku pro výrobu profilů.

Parametry

Parametr Popis
Typ Samolepící
Délka mm 900
Šířka mm 35
Max. převýšení mm 12
Povrch Eloxovaný hliník
Připevnění Lepení
Dekor Dřevo
Materiál Hliník
Vhodné Vyrovnávací
Profil Oblá

Přechodová lišta vyrovnávací 450/AD 35 x 900 Prestowood 1214

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Hliník potažený fólií Alcrom Plus: Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracovaná ve stavu T6 (6463 T6). Profily jsou vyrobeny extruzí. Fólie Alcrom Plus je na profily nalepena. Je odolná proti poškození. Vyrábí se v mnoha barvách, odstínech dřeva, dlažby a kamene.

Péče a údržba: Tato povrchová úprava nevyžaduje žádnou speciální údržbu, neboť je snadno čistitelná alkoholem zředěným ve vodě nebo normálním čistícím prostředkem, který není kyselý nebo zásaditý na bázi vody, také zředěný vodou. Použijte neabrazivní houbu nebo látku, abyste zabránili poškrábání na povrchu. Hliníkové profily s fólií není možné řezat " Flexou " - rozbrušovacím kotoučem. Při řezu se hliník nadměrně zahřívá a dochází k deformaci fólie. Proto, aby byl řez čistý a hladký, je potřeba profily řezat pokosovou pilou s kotoučem na hliník, nebo použít ruční pilku na železo. 

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky