Profil venkovního kamenického rohu Profilpas Protrim IPV Trend Color Stone pro uzavření vnějších rohů dlažeb a obkladů, zařezaných pod úhlem 45° stupňů. Ukončovací lišty Protrim IPV jsou charakterizované minimální a elegantní linií. Umožňují správné uložení jak na stěnu, tak na schody nebo stupínky z keramiky, dřeva nebo pro kamenné koberce. Charakteristické speciálním neutrálním lakováním, ale současně teplými a intenzivními tóny a příjemným hrubým efektem, který připomíná texturu a typické nuance kamene.

Parametry

Parametr Popis
Provedení Kamenické
Délka mm 2700
Výška mm 11
Tloušťka mm 1
Dekor Béžová
Materiál Hliník
Povrch Lakovaný

Přiložené soubory

Kamenicke_rohy_PROTRIM.pdf (1 000 kB)
Stáhněte si technická data

Profil pro kamenický roh Protrim IPV Greige

Katalogové číslo:
95190
Hmotnost:
0.3 kg
Výrobce:
Profilpas
Dostupnost: 21 dnů
Naše cena s DPH
648 Kč

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Trend ColorPROFILY PRO SOUČASNÝ DESIGN

Styl inspirovaný přírodou a městským stylem zůstává oblíbený mezi milovníky interiérového designu. S řadou profilů Trend Color, Profilpas nachází inspiraci v teplých barvách kamene, metropolitní tóny betonu a duhové odstíny kovů. 20 barev v souladu s nejnovějšími trendy v keramickém světě, perfektní volba pro veřejné a soukromé prostory, vyznačující se moderním designem.

STONE: Dvanáct povrchových úprav profilů v neutrálních, ale teplých a jemných barvách, které díky příjemnému dotykovému efektu drsnosti imitují rozmanitost textury kamene.

 


 

Lakovaný hliník: Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracovaná ve stavu T6 (6060 T6). Profily jsou realizovány extruzí a následným lakováním. Mají velmi dobrou odolnost proti chemickým a atmosférickým vlivu a naopak nemají dobrou odolnost proti mechanickým vlivum, pri nichž dochází k poškození povrchové vrstvy. Z tohoto důvodu musí být viditelná plocha profilu rychle a opatrně očištěna od cementu, lepidel a materiálu použitých pro spárování.

Péče a údržba profilů: Lišty nevyžadují zvláštní údržbu a lze je snadno upravit pomocí bezbarvého lihu ředěného s vodou nebo pomocí běžných čistících přípravku, s výjimkou přípravku na bázi kyselin (např. kyselina solná nebo kyselina fluorovodíková).  

Při čištění se doporučuje používat neutrální přípravky ředěné s vodou a poté je opláchnout čistou vodou za použití houby nebo neabrazivního hadříku, aby nedošlo k odření nebo poškození eloxování, leštění či laku.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky