Profil Profilpas Protop TOP/A pro ochranu a ukončení vnějších rohů keramických pracovních desek a kuchyňských pultů z keramiky nebo kamene. Navrženo k definování obrysu amerických kuchyňských linek a barů, představují jedno z nejlepších řešení pro přesné definování detailu, jehož péče může změnit estetický vzhled celé skříňky. Hliníkové profily pro kuchyňské desky Cerfix Protop jsou doplněny speciálními komponenty, které jsou k dispozici také pro vytváření armatur s funkcí vnějších a vnitřních úhlů, v balení po 2 kusech.

 

Parametry

Parametr Popis
Provedení Hranaté
Délka mm 2700
Výška mm 12
Tloušťka mm 1
Dekor Stříbrná
Materiál Hliník
Povrch Elox

Přiložené soubory

Profily_pro_vnejsi_rohy_Cerfix_Protop.pdf (598 kB)
Technický list

Profil pro ukončení pracovních desek Protop Stříbrný elox 12 mm

Katalogové číslo:
86060
Hmotnost:
0.3 kg
Výrobce:
Profilpas
Dostupnost: 21 dnů
Naše cena s DPH
1 065 Kč

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Eloxovaný hliník: Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracovaná ve stavu T6 (6060 T6). Profily jsou realizovány extruzí a následným eloxováním. Mají velmi dobrou odolnost proti chemickým a atmosférickým vlivům. Mokrý cement a jeho deriváty vytvářejí kyselé složky, které působí na povrch a způsobují rezavění kovu (vytváření hydroxidu hlinitého). Z tohoto důvodu musí být viditelná plocha profilu rychle a opatrně očištěna od cementu, lepidel a materiálu použitých pro spárování.

Péče a údržba: Lišty nevyžadují zvláštní údržbu a lze je snadno upravit pomocí bezbarvého lihu ředěného s vodou nebo pomocí běžných čistících přípravku, s výjimkou přípravku na bázi kyselin (např. kyselina solná nebo kyselina fluorovodíková).  

Při čištění se doporučuje používat neutrální přípravky ředěné s vodou a poté je opláchnout čistou vodou za použití houby nebo neabrazivního hadříku, aby nedošlo k odření nebo poškození eloxování, leštění či laku.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky