Profil pro venkovní rohy keramických obkladů a dlažeb Profilpas ZQVN Trednd Color Stone s charakteristický speciálním neutrálním lakováním, ale současně teplými a intenzivními tóny a příjemným hrubým efektem, který připomíná texturu a typické nuance kamene. Řada hliníkových profilů Proangle Q lemuje vnější rohy keramických obkladů jasným a elegantním způsobem. Ve skutečnosti se Proangle Q díky svému čtvercovému tvaru doporučuje nejen pro olemování a ochranu vnějších rohů obkladů, ale také pro podlahy a schody z různých materiálů a spojení podlah stejných výšek. Proangle Q jednoduše tříbí, zdobí a zanechává příjemný pocit čistoty a jednotnosti jak u podlah, tak u keramických obkladů. Proangle Q se navíc může přizpůsobit jakémukoli druhu dlaždic díky různým dostupným výškám, které se pohybují od 8  do 12,5 mm. Vzorník dekorů Trend Color můžeme zapůjčit.

Parametry

Parametr Popis
Provedení Hranaté
Délka mm 2700
Tloušťka mm 1
Dekor Šedá
Materiál Hliník
Povrch Lakovaný

Přiložené soubory

Profily_pro_vnejsi_rohy.pdf (565 kB)
Stáhněte si technická data

Dekory_Trend_Color.pdf (1,19 MB)
Stáhněte si odstíny profilů

Ukončovací lišta obkladů a dlažeb čtvercová ZQVN Grigio

Výrobce:
Profilpas
Cena s DPH:
od 644 Kč
Dostupnost:
6-8 týdnů
Foto Katalog. číslo / Název Dostupnost Množství Cena s DPH Koupit kusů
Ukončovací lišta obkladů a dlažeb čtvercová ZQVN Grigio 8 mm 89363
Výška 8 mm
6-8 týdnů 0 ks 644 Kč
Ukončovací lišta obkladů a dlažeb čtvercová ZQVN Grigio 10 mm 89290
Výška 10 mm
6-8 týdnů 0 ks 659 Kč
Ukončovací lišta obkladů a dlažeb čtvercová ZQVN Grigio 11 mm 89291
Výška 11 mm
6-8 týdnů 0 ks 685 Kč
Ukončovací lišta obkladů a dlažeb čtvercová ZQVN Grigio 12,5 mm 89292
Výška 12,5 mm
6-8 týdnů 0 ks 700 Kč

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Trend ColorPROFILY PRO SOUČASNÝ DESIGN

Styl inspirovaný přírodou a městským stylem zůstává oblíbený mezi milovníky interiérového designu. S řadou profilů Trend Color, Profilpas nachází inspiraci v teplých barvách kamene, metropolitní tóny betonu a duhové odstíny kovů. 20 barev v souladu s nejnovějšími trendy v keramickém světě, perfektní volba pro veřejné a soukromé prostory, vyznačující se moderním designem.

STONE: Dvanáct povrchových úprav profilů v neutrálních, ale teplých a jemných barvách, které díky příjemnému dotykovému efektu drsnosti imitují rozmanitost textury kamene.

CONCRETE: Šest originálních povrchových úprav imitujících beton a odkazujících na typické barvy metropole v sofistikovaných tónech.

METAL: Dva jedinečné odstíny kovu, které odrážejí duhovou povahu kovů.

 

 


 

Lakovaný hliník: Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracovaná ve stavu T6 (6060 T6). Profily jsou realizovány extruzí a následným lakováním. Mají velmi dobrou odolnost proti chemickým a atmosférickým vlivu a naopak nemají dobrou odolnost proti mechanickým vlivum, pri nichž dochází k poškození povrchové vrstvy. Z tohoto důvodu musí být viditelná plocha profilu rychle a opatrně očištěna od cementu, lepidel a materiálu použitých pro spárování.

Péče a údržba profilů: Lišty nevyžadují zvláštní údržbu a lze je snadno upravit pomocí bezbarvého lihu ředěného s vodou nebo pomocí běžných čistících přípravku, s výjimkou přípravku na bázi kyselin (např. kyselina solná nebo kyselina fluorovodíková).  

Při čištění se doporučuje používat neutrální přípravky ředěné s vodou a poté je opláchnout čistou vodou za použití houby nebo neabrazivního hadříku, aby nedošlo k odření nebo poškození eloxování, leštění či laku.

Způsob pokládky s lepidlem

  • Změřte požadovanou délku a odříznete profil pomocí vhodného nástroje.
  • Pomocí ozubené špachtle rozetřete lepidlo na ploše určené pro pokládku.
  • Stiskněte profil tak, aby z otvoru podélné lišty vytékalo předem nanesené lepidlo.
  • Položte a jemně stiskněte obložení až do té doby, kdy bude horní plocha dokonale vyrovnána s horní plochou profilu a v odpovídající vzdálenosti pro příslušnou spáru (vetšinou od 1 do 3 milimetru).
  • Pomocí vhodného spárovacího materiálu uzavřete prostor mezi obložením a profilem. Pomocí měkké houby a vody očistete do 10 minut od aplikace zbytky spárovacího materiálu, lepidel, ředidel. apod.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky