Profil pro venkovní roh keramických obkladů a dlažeb Profilpas Proangle Q ZQVN je vyrobený z hliníku a následně lakován RAL 9003. Díky svému čtvercovému tvaru přizpůsobí všemu a dodá každému prostředí eleganci a rafinovanost. Tato řada profilů je považována za „univerzální“ pro svou univerzálnost a schopnost přizpůsobit se různým potřebám. Ve skutečnosti se Proangle Q díky svému čtvercovému tvaru doporučuje nejen pro olemování a ochranu vnějších rohů obkladů, ale také pro podlahy a schody z různých materiálů a spojení podlah stejných výšek. Hliníkové provedení profilů pro vnější rohy je doporučováno zvláště jako dekorační lišty nebo ve spojení s listelami řady Prolist, které jsou k dispozici ve stejných povrchových úpravách. Proangle Q jednoduše tříbí, zdobí a zanechává příjemný pocit čistoty a jednotnosti jak u podlah, tak u keramických obkladů. Proangle Q se navíc může přizpůsobit jakémukoli druhu dlaždic díky různým dostupným výškám, které se pohybují od 8 do 12,5 mm.

Parametry

Parametr Popis
Provedení Hranaté
Délka mm 2700
Tloušťka mm 1
Dekor Bílá
Materiál Hliník
Povrch Lakovaný

Přiložené soubory

Profily_pro_vnejsi_rohy.pdf (565 kB)
Stáhněte si technická data

Ukončovací lišta obkladů a dlažeb čtvercová ZQVN Bílá RAL 9003 lak

Výrobce:
Profilpas
Cena s DPH:
od 482 Kč
Dostupnost:
6-8 týdnů
Foto Katalog. číslo / Název Dostupnost Množství Cena s DPH Koupit kusů
Ukončovací lišta obkladů a dlažeb čtvercová ZQVN Bílá RAL 9003 lak8 mm 89079
Výška 8 mm
6-8 týdnů 0 ks 482 Kč
Ukončovací lišta obkladů a dlažeb čtvercová ZQVN Bílá RAL 9003 lak 10 mm 89081
Výška 10 mm
6-8 týdnů 0 ks 525 Kč
Ukončovací lišta obkladů a dlažeb čtvercová ZQVN Bílá RAL 9003 lak 11 mm 89078
Výška 11 mm
6-8 týdnů 0 ks 549 Kč
Ukončovací lišta obkladů a dlažeb čtvercová ZQVN Bílá RAL 9003 lak 12,5 mm 89083
Výška 12,5 mm
6-8 týdnů 0 ks 567 Kč

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Lakovaný hliník: Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracovaná ve stavu T6 (6060 T6). Profily jsou realizovány extruzí a následným lakováním. Mají velmi dobrou odolnost proti chemickým a atmosférickým vlivu a naopak nemají dobrou odolnost proti mechanickým vlivum, pri nichž dochází k poškození povrchové vrstvy. Z tohoto důvodu musí být viditelná plocha profilu rychle a opatrně očištěna od cementu, lepidel a materiálu použitých pro spárování.

Péče a údržba: Lišty nevyžadují zvláštní údržbu a lze je snadno upravit pomocí bezbarvého lihu ředěného s vodou nebo pomocí běžných čistících přípravku, s výjimkou přípravku na bázi kyselin (např. kyselina solná nebo kyselina fluorovodíková).  

Při čištění se doporučuje používat neutrální přípravky ředěné s vodou a poté je opláchnout čistou vodou za použití houby nebo neabrazivního hadříku, aby nedošlo k odření nebo poškození eloxování, leštění či laku.

Způsob pokládky s lepidlem

  • Změřte požadovanou délku a odříznete profil pomocí vhodného nástroje.
  • Pomocí ozubené špachtle rozetřete lepidlo na ploše určené pro pokládku.
  • Stiskněte profil tak, aby z otvoru podélné lišty vytékalo předem nanesené lepidlo.
  • Položte a jemně stiskněte obložení až do té doby, kdy bude horní plocha dokonale vyrovnána s horní plochou profilu a v odpovídající vzdálenosti pro příslušnou spáru (vetšinou od 1 do 3 milimetru).
  • Pomocí vhodného spárovacího materiálu uzavřete prostor mezi obložením a profilem. Pomocí měkké houby a vody očistete do 10 minut od aplikace zbytky spárovacího materiálu, lepidel, ředidel. apod.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky