Profilpas Glass profile TGU je eloxovaný hliníkový profil pro skleněné příčky sprchových koutů, který umožňují přesně nakonfigurovat kachlové sprchy v jedné rovině s podlahou. Odděluje sprchový kout skleněnou přepážkou a je navržen pro montáž skleněné přepážky do podlahy. Po sklo 12 a 14 mm. 

Parametry

Parametr Popis
Typ Pro sklo
Délka mm 2700
Výška mm 10
Tloušťka mm 1,5
Dekor Stříbrný elox
Materiál Hliník
Povrch Hladký
Určení Sprcha
Umístění Podlaha

Přiložené soubory

GLASS_profile_scheda_tecnica_cs.pdf (4,93 MB)
Stáhněte si technická data

Profil TGU pro vložení skla sprchového koutu

Výrobce:
Profilpas
Cena s DPH:
od 551 Kč
Dostupnost:
21 dnů
Foto Katalog. číslo / Název Dostupnost Množství Cena s DPH Koupit kusů
Profil TGU/12 pro vložení skla sprchového koutu 67760
Pro sklo 12 mm
21 dnů 0 ks 551 Kč
Profil TGU/14 pro vložení skla sprchového koutu 67762
Pro sklo 14 mm
21 dnů 0 ks 551 Kč

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Eloxovaný hliník: Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracovaná ve stavu T6 (6060 T6). Profily jsou realizovány extruzí a následným eloxováním. Mají velmi dobrou odolnost proti chemickým a atmosférickým vlivům. Mokrý cement a jeho deriváty vytvářejí kyselé složky, které působí na povrch a způsobují rezavění kovu (vytváření hydroxidu hlinitého). Z tohoto důvodu musí být viditelná plocha profilu rychle a opatrně očištěna od cementu, lepidel a materiálu použitých pro spárování.

Péče a údržba: Lišty nevyžadují zvláštní údržbu a lze je snadno upravit pomocí bezbarvého lihu ředěného s vodou nebo pomocí běžných čistících přípravku, s výjimkou přípravku na bázi kyselin (např. kyselina solná nebo kyselina fluorovodíková).  

Při čištění se doporučuje používat neutrální přípravky ředěné s vodou a poté je opláchnout čistou vodou za použití houby nebo neabrazivního hadříku, aby nedošlo k odření nebo poškození eloxování, leštění či laku.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky