Zatemňující roleta před okno nebo do okna Smartroll 32 Virgo s pogumovanou vnější stranou látky a gramáží 320 g/m2, která nepropustí světlo a zatemní místnost. Zatemňovací roleta bude vyrobena na míru dle zadaných rozměrů a vybavena zvoleným přislušenstvím. Zcela zatemňující pružinové rolety Smartroll 32 jsou navinuty na hliníkové hřídeli o průměru Ø 32 mm.

Volně visící termoizolační samonavíjecí rolety mají místo korálkového řetízku pružinový mechanismus skrytý v navíjecí hřídeli. Pružinové rolety mají mnoho výhod, které jsou důležité pro každého uživatele. Pružiny s plynulým chodem umožňují pohodlnou práci rolety a nezpůsobují problémy při jejím ovládání. Fungují stejně tiše jako klasické rolety i přes to, že mají technicky mnohem vyspělejší mechanismus.

Pružinové rolety Franc Gadiner mají základní spodní ukončení hliníkovou tyčí T2 v textilním rukávu. Pružinový mechanismus Smartroll 32 umožňuje plynulé a tiché ovládané rolety bez nutnosti ručního rolování. Díky jednomu popotáhnutí můžete rychle a pohodlně regulovat výšku rolety, eliminující nutnost používání řetízku.

Parametry

Parametr Popis
Ovládání Pružinová
Provedení Zatemňující
Látka Pogumována
Výroba Na míru
Montáž na Zeď, strop
Hřídel 32
Barva Zelená
Řada Virgo
Materiál látky 100% PES
Tloušťka tkaniny mm 0,44
Gramáž tkaniny g/m2 305
Stálobarevnost látky 5-6
Absorbce světla % 100
Propustnost světla % 0
Čištění Na mokro
Umístění Vnitřní
Šířka mechanismu 2,25 cm na každé straně
Rozměr (šxv) cm 85x210

Přiložené soubory

Smartroll_32.pdf (1,59 MB)
Návod na montáž

Pružinová zatemňující roleta Smartroll 32 Virgo Zelená 7939, 85x210, T2

Katalogové číslo:
524351864-S
Hmotnost:
2.1 kg
Výrobce:
Franc Gardiner
Cena s DPH:
1 065 Kč
Dostupnost:
Skladem
MNOŽSTVÍ:
1 ks
ks

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Upozornění

Fotografie rolety se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru nebo zařízení a světelných podmínkách, především teplotě osvětlení. Fotografie zobrazují pouze vizuální znázornění rolety. Doporučujeme si proto před nákupem zapůjčit od nás vzorky látek. Vzorky představují výřez originálu, pomocí kterého se můžete přesvědčit o barvě a typu povrchu. Chceme vám nabídnout ty nejlepší příležitosti, jak se dobře rozhodnout. Protože vzorek je někdy důležitý, abyste si byli naprosto jisti, že nová podlaha bude ladit i s vaším nábytkem a vybavením.

Výroba na míru: Roleta na míru bude vyrobena v EU dle ČSN EN 13120+A1 funkčních a bezpečnostních požadavků, normy ISO 9001, zvolené látky, zadané šířky a výšky, zvoleného závaží atp.

Dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze u rolety na míru bezdůvodně odstoupit od kupní smlouvy, jelikož bude vyrobeno podle požadavků kupujícího.

Copyright: floorwood.cz je držitelem autorských práv k uvedeným fotografiím.

Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky