Zátěžová pvc podlaha Grabo Sound 4159-502 v šíři role 3 m, třídou zátěže 41 a tloušťkou nášlapné vrstvy 0,40 mm. Podlahovina má dobrou odolnost proti oděru, nízké nároky na údržbu díky PUR povrchu a vynikající rozměrovou stabilitu. Podlahovina Sound je ideální volbou pro bytové a komerční objekty, vhodná pro kolečkové židle. Podlaha neobsahuje ftaláty. GraboSan - anti-mikrobiální přísady obsažené v povrchové úpravě proti proti plísním, houbám, kvasinkám. Vzhledem k této povrchové úpravě, lze tyto podlahové krytiny kvalifikovat jako rezistentní vůči bakteriím a plísním a mohou být čištěny širokou škálu dezinfekčních čisticích prostředků bez jakýchkoliv problémů.

Preventivní opatření:
Podstatná část veškerých vnášených nečistot může být minimalizována použitím čistících rohoží před vchodem a čistících zón ve vstupních částech bytů. Tyto čistící zóny je nutné zařadit do systému běžného čištění, aby dlouhodobě splňovaly svoji funkci.

Čištění po ukončení stavebních prací:
Nově položená krytina musí být před používáním důkladně základně vyčištěna, aby byly odstraněny všechny zbytky výrobních a montážních nečistot. K tomuto čištění použijte CC-Základní čistící přípravek R zředěný vodou v poměru 1:5 až 1:10. Při nepatrném znečištění je možno tuto koncentraci upravit podle stupně znečištění. Čistící roztok naneste na podlahu a po asi 10 minutách působení celou plochu vykartáčujte.

Odstraňování skvrn a rýh od gumových podpatků:
Tvrdošíjné skvrny a rýhy od gumových podpatků, které není možno odstranit při běžném čištění a ošetřování, odstraníte přípravkem CC-Elatex za pomoci hadříku nebo jemného bílého padu. Vzhledem k tomu, že tento produkt rozpouští i ochranné vrstvy, je nutno vyčištěné místo po odstranění špíny a zbytků přípravku ošetřit hadrem namočeným v tom produktu, kterým byla ochranná vrstva vytvořena. Skvrny odstraňovat pokud možno neodkladně, neboť některé druhy skvrn mohou při zestárnutí migrovat do povrchu a jejich úplné odstranění je poté obtížné nebo nemožné.

Parametry

Parametr Popis
Řada Sound
Použití Zátěžové
Filc Ne
Šíře role m 3
Odstín Střední
Tloušťka mm 3,4
Nášlapná vrstva mm 0,4
Třída zátěže 41
Podlahové topení Ano
Odolnost vůči bodovému zatížení ≥ 0,1
Záruční doba 10
Třída protiskluznosti DS R9
Vzor Parketa
Šíře lamely dekoru cm 7
Požární klasifikace Bfl S1
Třída formaldehydu E1
Kročejová neprůzvučnost dB 18
Odolnost pro kolečkové židle EN 425
Barevná stálost ≥ 6
Hustota g/m² 2700

Přiložené soubory

Grabo_Sound.pdf (355 kB)
Technický list podlhy

PVC podlaha Grabo Sound 4159-502 šíře 3m

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Diskuze


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položkyDotaz na prodavačepresmerovat_automaticky

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.

Ok