Zátěžová pvc podlaha Grabo Sound 4259-503 v šíři role 4 m, třídou zátěže 41 a tloušťkou nášlapné vrstvy 0,40 mm. Podlahovina má dobrou odolnost proti oděru, nízké nároky na údržbu díky PUR povrchu a vynikající rozměrovou stabilitu. Podlahovina Sound je ideální volbou pro bytové a komerční objekty, vhodná pro kolečkové židle. Podlaha neobsahuje ftaláty. GraboSan - anti-mikrobiální přísady obsažené v povrchové úpravě proti proti plísním, houbám, kvasinkám. Vzhledem k této povrchové úpravě, lze tyto podlahové krytiny kvalifikovat jako rezistentní vůči bakteriím a plísním a mohou být čištěny širokou škálu dezinfekčních čisticích prostředků bez jakýchkoliv problémů.

Preventivní opatření:
Podstatná část veškerých vnášených nečistot může být minimalizována použitím čistících rohoží před vchodem a čistících zón ve vstupních částech bytů. Tyto čistící zóny je nutné zařadit do systému běžného čištění, aby dlouhodobě splňovaly svoji funkci.

Čištění po ukončení stavebních prací:
Nově položená krytina musí být před používáním důkladně základně vyčištěna, aby byly odstraněny všechny zbytky výrobních a montážních nečistot. K tomuto čištění použijte CC-Základní čistící přípravek R zředěný vodou v poměru 1:5 až 1:10. Při nepatrném znečištění je možno tuto koncentraci upravit podle stupně znečištění. Čistící roztok naneste na podlahu a po asi 10 minutách působení celou plochu vykartáčujte.

Odstraňování skvrn a rýh od gumových podpatků:
Tvrdošíjné skvrny a rýhy od gumových podpatků, které není možno odstranit při běžném čištění a ošetřování, odstraníte přípravkem CC-Elatex za pomoci hadříku nebo jemného bílého padu. Vzhledem k tomu, že tento produkt rozpouští i ochranné vrstvy, je nutno vyčištěné místo po odstranění špíny a zbytků přípravku ošetřit hadrem namočeným v tom produktu, kterým byla ochranná vrstva vytvořena. Skvrny odstraňovat pokud možno neodkladně, neboť některé druhy skvrn mohou při zestárnutí migrovat do povrchu a jejich úplné odstranění je poté obtížné nebo nemožné.

Parametry

Parametr Popis
Řada Sound
Použití Zátěžové
Filc Ne
Šíře role m 4
Odstín Střední
Tloušťka mm 3,4
Nášlapná vrstva mm 0,4
Třída zátěže 41
Podlahové topení Ano
Odolnost vůči bodovému zatížení ≥ 0,1
Záruční doba 10
Třída protiskluznosti DS R9
Vzor Úzké prkno
Šíře lamely dekoru cm 12,5
Požární klasifikace Bfl S1
Třída formaldehydu E1
Kročejová neprůzvučnost dB 18
Odolnost pro kolečkové židle EN 425
Barevná stálost ≥ 6
Hustota g/m² 2700

Přiložené soubory

Grabo_Sound.pdf (355 kB)
Technický list podlhy

PVC podlaha Grabo Sound 4259-503 šíře 4m

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Diskuze


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položkyDotaz na prodavačepresmerovat_automaticky

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.

Ok