PVC podlaha IVC Limestone Belcanto 503 v šíři role 2 m. Nášlapná vrstva 0,25 mm s nešpinivou a protskluznou úpravou povrchu řadí podlahu do zátěžové třídy 23, umožňující umístění do obytných prostor se středním zatížením. Celková tloušťka této pvc podlahy je 3,6 mm. 

Instalace pvc podlahy bez lepení je vhodná pro místnosti do 30 m2. Pro zamezení nežádoucího pohybu je nutné podlahovinu fixovat oboustrannou lepící páskou na okrajích podél dvou sousedících stěn.

Odstraňování skvrn a rýh od gumových podpatků: Tvrdošíjné skvrny a rýhy od gumových podpatků, které není možno odstranit při běžném čištění a ošetřování, odstraníte přípravkem CC-Elatex za pomoci hadříku nebo jemného bílého padu. Vzhledem k tomu, že tento produkt rozpouští i ochranné vrstvy, je nutno vyčištěné místo po odstranění špíny a zbytků přípravku ošetřit hadrem namočeným v tom produktu, kterým byla ochranná vrstva vytvořena. Skvrny odstraňovat pokud možno neodkladně, neboť některé druhy skvrn mohou při zestárnutí migrovat do povrchu a jejich úplné odstranění je poté obtížné nebo nemožné.

Čištění po ukončení stavebních prací: Nově položená krytina musí být před používáním důkladně základně vyčištěna, aby byly odstraněny všechny zbytky výrobních a montážních nečistot. K tomuto čištění použijte CC-Základní čistící přípravek R zředěný vodou v poměru 1:5 až 1:10. Při nepatrném znečištění je možno tuto koncentraci upravit podle stupně znečištění. Čistící roztok naneste na podlahu a po asi 10 minutách působení celou plochu vykartáčujte.

Parametry

Parametr Popis
Řada Limestone
Použití Bytové
Filc Ne
Šíře role m 2
Odstín Světlé
Tloušťka mm 3,6
Nášlapná vrstva mm 0,25
Třída zátěže 23
Podlahové topení Ano
Záruční doba 10
Třída protiskluznosti R10, μ ≥ 0,30
Tepelný odpor m2 K/W 0,014
Tepelná izolace 0,25
Vzor Dlažba
Požární klasifikace Bfl S1
Třída formaldehydu E1
Kročejová neprůzvučnost dB 20
Hustota g/m² 2250

Přiložené soubory

IVC podlahy PVC Limestone.pdf (125 kB)
Technický list

PVC podlaha Limestone Belcanto 503 šíře 2m

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Diskuze


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položkyDotaz na prodavačepresmerovat_automaticky

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.

Ok