PVC podlaha Beauflor Novo Venice Tile 961M v šíři role 4 metry. Nášlapná vrstva 0,20 mm řadí vinylovou podlahu do zátěžové třídy 22, umožňující umístění do obytných prostor se středním zatížením. Embosovaný povrch podlahoviny s PUR úpravou zaručí uživatelům jednoduchou a snadnou údržbu. Má velmi dobrou tepelnou propustnost a zvukově izolačních vlastností. Celková tloušťka této pvc podlahy je 2,4 mm, skelná stabilizační mřížka.

Vysoce kvalitní obytná podlaha s vynikající odolností povrchu proti obrusu v klasifikaci T, protipožární třída Bfl. Toto PVC do bytu je vyrobeno z certifikovaných surovin bez recyklovaných plastů, bez těžkých kovů, bez formaldehydu, žádná rozpouštědla, žádné škodlivé plastifikátory, jako velmi bezpečný produkt pro domácí použití. Díky velmi nízkým hodnotám emisních látek se řadí dle evropských norem do nejpřísnější třídy E1. Získala rovněž německý certifikát AgBB a nejvýše hodnocený Floorscore.             

 

Parametry

Parametr Popis
Řada Novo
Použití Bytové
Filc Ne
Šíře role m 4
Odstín Střední
Tloušťka mm 2,4
Nášlapná vrstva mm 0,20
Třída zátěže 22
Podlahové topení Ano
Kolečkové židle Ne
Záruční doba 5 let
Protiskluznost DIN 51130 R10, μ ≥ 0,30
Tepelný odpor m2 K/W 0,016
Tepelná vodivost W/m2K 0,15
Vzor Úzké prkno
Šíře lamely dekoru cm 12
Požární klasifikace Bfl S1
Emisní třída E1
Kročejová neprůzvučnost dB 16
Barevná stálost ≥ 6
Hustota g/m² 1350
Rozměrová stálost EN 434 ≤ 0,40

Přiložené soubory

Novo-TDS-EN.pdf (772 kB)
Technický list

PVC podlaha Novo Venice Tile 961M šíře 4m

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Instalace pvc podlahy bez lepení je vhodná pro místnosti do 30 m2. Pro zamezení nežádoucího pohybu je nutné podlahovinu fixovat oboustrannou lepicí páskou na okrajích podél dvou sousedících stěn.

Preventivní opatření: Podstatná část veškerých vnášených nečistot může být minimalizována použitím čistících rohoží před vchodem a čistících zón ve vstupních částech bytů. Tyto čistící zóny je nutné zařadit do systému běžného čištění, aby dlouhodobě splňovaly svoji funkci.

Čištění po ukončení stavebních prací: Nově položená krytina musí být před používáním důkladně základně vyčištěna, aby byly odstraněny všechny zbytky výrobních a montážních nečistot. K tomuto čištění použijte CC-Základní čistící přípravek R zředěný vodou v poměru 1:5 až 1:10. Při nepatrném znečištění je možno tuto koncentraci upravit podle stupně znečištění. Čistící roztok naneste na podlahu a po asi 10 minutách působení celou plochu vykartáčujte.

Odstraňování skvrn a rýh od gumových podpatků: Tvrdošíjné skvrny a rýhy od gumových podpatků, které není možno odstranit při běžném čištění a ošetřování, odstraníte přípravkem CC-Elatex za pomoci hadříku nebo jemného bílého padu. Vzhledem k tomu, že tento produkt rozpouští i ochranné vrstvy, je nutno vyčištěné místo po odstranění špíny a zbytků přípravku ošetřit hadrem namočeným v tom produktu, kterým byla ochranná vrstva vytvořena. Skvrny odstraňovat pokud možno neodkladně, neboť některé druhy skvrn mohou při zestárnutí migrovat do povrchu a jejich úplné odstranění je poté obtížné nebo nemožné.

Diskuze


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky

*  


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky