Vinylová podlaha IVC Signature Paganini Tavel 593 v šíři role 2 m. Nášlapná vrstva 0,35 mm s PUR nešpinivou a protskluznou úpravou povrchu řadí vinylovou podlahu Signature do zátěžové třídy 32, umožňující umístění do jakýchkoliv prostor v domácnosti. Celková tloušťka je 3 mm.

Instalace pvc podlahy bez lepení je vhodná pro místnosti do 30 m2. Pro zamezení nežádoucího pohybu je nutné podlahovinu fixovat oboustrannou lepící páskou na okrajích podél dvou sousedících stěn.

Preventivní opatření: Podstatná část veškerých vnášených nečistot může být minimalizována použitím čistících rohoží před vchodem a čistících zón ve vstupních částech bytů. Tyto čistící zóny je nutné zařadit do systému běžného čištění, aby dlouhodobě splňovaly svoji funkci.

Odstraňování skvrn a rýh od gumových podpatků: Tvrdošíjné skvrny a rýhy od gumových podpatků, které není možno odstranit při běžném čištění a ošetřování, odstraníte přípravkem CC-Elatex za pomoci hadříku nebo jemného bílého padu. Vzhledem k tomu, že tento produkt rozpouští i ochranné vrstvy, je nutno vyčištěné místo po odstranění špíny a zbytků přípravku ošetřit hadrem namočeným v tom produktu, kterým byla ochranná vrstva vytvořena. Skvrny odstraňovat pokud možno neodkladně, neboť některé druhy skvrn mohou při zestárnutí migrovat do povrchu a jejich úplné odstranění je poté obtížné nebo nemožné.

Parametry

Parametr Popis
Řada Signature
Použití Bytové
Filc Ne
Šíře role m 2
Odstín Střední
Tloušťka mm 3
Nášlapná vrstva mm 0,35
Třída zátěže 32
Podlahové topení Ano
Záruční doba 15
Třída protiskluznosti DS
Tepelný odpor m2 K/W 0,05
Velikost dlaždice cm 12,5 x 100
Vzor Úzké prkno
Šíře lamely dekoru cm 20
Požární klasifikace Bfl S1
Třída formaldehydu E1
Kročejová neprůzvučnost dB 16
Odolnost pro kolečkové židle EN 425
Barevná stálost ≥ 6
Hustota g/m² 2550

Přiložené soubory

TL-Paganini.pdf (409 kB)
Technický list

PVC podlaha Signature Paganini Tavel 593 šíře 2m

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Diskuze


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položkyDotaz na prodavačepresmerovat_automaticky

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.

Ok