PVC podlaha Beaulieu Skara 2341 v šíři role 2 m je vyztužena skelným vláknem. Nášlapná vrstva 0,25 mm s PUR nešpinivou a protskluznou úpravou povrchu Protecto Premium, řadí vinylovou podlahu do zátěžové třídy 31, umožňující umístění do obytných prostor se silným zatížením a komerčních prostor s mírným zatížením. Celková tloušťka této pvc podlahy je 2,5 mm. Spodní vrstva heterogenního vinylu je opatřena komfortním podkladem. Embosovaný povrch podlahoviny Skara zaručí uživatelům jednoduchou a snadnou údržbu. Různorodá dekorová skladba vinylu Skara dokonale vyplňuje prostor mezi všedností a extravagancí.

Parametry

Parametr Popis
Řada Skara
Použití Bytové
Filc Ne
Šíře role m 2
Odstín Střední
Tloušťka mm 2,5
Nášlapná vrstva mm 0,25
Třída zátěže 31
Podlahové topení Ano
Záruční doba Bytová 10 let, komerční 5 let
Protiskluznost DIN 51130 DS
Velikost dlaždice cm 12,5 x 12,5
Vzor Dlažba
Požární klasifikace Bfl S1
Emisní třída E1
Hustota g/m² 1650
Rozměrová stálost EN 434 0,40

Přiložené soubory

Produktovy list SKARA.pdf (1,94 MB)
Beaulieu Skara

PVC podlaha Skara 2341 šíře 2m

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Instalace pvc podlahy bez lepení je vhodná pro místnosti do 30 m2. Pro zamezení nežádoucího pohybu je nutné podlahovinu fixovat oboustrannou lepicí páskou na okrajích podél dvou sousedících stěn.

Preventivní opatření: Podstatná část veškerých vnášených nečistot může být minimalizována použitím čistících rohoží před vchodem a čistících zón ve vstupních částech bytů. Tyto čistící zóny je nutné zařadit do systému běžného čištění, aby dlouhodobě splňovaly svoji funkci.

Čištění po ukončení stavebních prací: Nově položená krytina musí být před používáním důkladně základně vyčištěna, aby byly odstraněny všechny zbytky výrobních a montážních nečistot. K tomuto čištění použijte CC-Základní čistící přípravek R zředěný vodou v poměru 1:5 až 1:10. Při nepatrném znečištění je možno tuto koncentraci upravit podle stupně znečištění. Čistící roztok naneste na podlahu a po asi 10 minutách působení celou plochu vykartáčujte.

Odstraňování skvrn a rýh od gumových podpatků: Tvrdošíjné skvrny a rýhy od gumových podpatků, které není možno odstranit při běžném čištění a ošetřování, odstraníte přípravkem CC-Elatex za pomoci hadříku nebo jemného bílého padu. Vzhledem k tomu, že tento produkt rozpouští i ochranné vrstvy, je nutno vyčištěné místo po odstranění špíny a zbytků přípravku ošetřit hadrem namočeným v tom produktu, kterým byla ochranná vrstva vytvořena. Skvrny odstraňovat pokud možno neodkladně, neboť některé druhy skvrn mohou při zestárnutí migrovat do povrchu a jejich úplné odstranění je poté obtížné nebo nemožné.

Diskuze


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky

*  


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky