PVC podlaha Grabo Terrana ECO 4262-251 v šíři role 3 m. Řada pvc podlahovin Terrana 01 Eco v sobě obsahuje elegantní vzory dřeva, vhodné pro jakýkoliv interiérový design. Instalace pvc podlahy bez lepení je vhodná pro místnosti do 30 m2. Pro zamezení nežádoucího pohybu je nutné podlahovinu fixovat oboustrannou lepící páskou na okrajích podél dvou sousedících stěn. Vyrobeno bezftalátovou technologií Solvent - free. Přednosti teéto PVC podlahy: velmi dobrá flexibilita, rozměrově stabilní, nízká hmotnost, snadná instalace.

Preventivní opatření:
Podstatná část veškerých vnášených nečistot může být minimalizována použitím čistících rohoží před vchodem a čistících zón ve vstupních částech bytů. Tyto čistící zóny je nutné zařadit do systému běžného čištění, aby dlouhodobě splňovaly svoji funkci.

Čištění po ukončení stavebních prací:
Nově položená krytina musí být před používáním důkladně základně vyčištěna, aby byly odstraněny všechny zbytky výrobních a montážních nečistot. K tomuto čištění použijte CC-Základní čistící přípravek R zředěný vodou v poměru 1:5 až 1:10. Při nepatrném znečištění je možno tuto koncentraci upravit podle stupně znečištění. Čistící roztok naneste na podlahu a po asi 10 minutách působení celou plochu vykartáčujte.

Odstraňování skvrn a rýh od gumových podpatků:
Tvrdošíjné skvrny a rýhy od gumových podpatků, které není možno odstranit při běžném čištění a ošetřování, odstraníte přípravkem CC-Elatex za pomoci hadříku nebo jemného bílého padu. Vzhledem k tomu, že tento produkt rozpouští i ochranné vrstvy, je nutno vyčištěné místo po odstranění špíny a zbytků přípravku ošetřit hadrem namočeným v tom produktu, kterým byla ochranná vrstva vytvořena. Skvrny odstraňovat pokud možno neodkladně, neboť některé druhy skvrn mohou při zestárnutí migrovat do povrchu a jejich úplné odstranění je poté obtížné nebo nemožné.

Parametry

Parametr Popis
Řada Terrana
Použití Bytové
Filc Ne
Šíře role m 3
Odstín Střední
Tloušťka mm 2,8
Nášlapná vrstva mm 0,15
Třída zátěže 23
Podlahové topení Ano
Odolnost vůči bodovému zatížení ≤ 0,20
Záruční doba 5
Vzor Úzké prkno
Šíře lamely dekoru cm 14,5
Požární klasifikace Cfl S1
Emisní třída E1
Kročejová neprůzvučnost dB 16
Barevná stálost ≥ 6
Hustota g/m² 1300

Přiložené soubory

TL_Terrana_ECO.pdf (696 kB)
Technický list

PVC podlaha Terrana 4262-251 šíře 3m

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Videa


Diskuze


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky

*  


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky