Zátěžové PVC Grabo Terrana TOP EXTRA 4121-260 v šíři role 4 m s dekorem parket. Vinylová podlaha s povrchem PUR, tloušťkou nášlapné vtstvy 0,55 mm a celkovou tlošťkou 2,4 mm. Vzhledem k tchnickému provedení je tato podlahovina vhodná pro těžké zatížení v obytných a středně těžké zatížení v komerční místech. Tato pvc podlaha nabízí vynikající komfort nohy a je vhodná do kuchyní, hal, pokojů, učeben a kanceláří. Třída zátěže je u této podlahy 42. Vyrobeno bezftalátovou technologií Solvent - free.

Preventivní opatření:
Podstatná část veškerých vnášených nečistot může být minimalizována použitím čistících rohoží před vchodem a čistících zón ve vstupních částech bytů. Tyto čistící zóny je nutné zařadit do systému běžného čištění, aby dlouhodobě splňovaly svoji funkci.

Čištění po ukončení stavebních prací:
Nově položená krytina musí být před používáním důkladně základně vyčištěna, aby byly odstraněny všechny zbytky výrobních a montážních nečistot. K tomuto čištění použijte CC-Základní čistící přípravek R zředěný vodou v poměru 1:5 až 1:10. Při nepatrném znečištění je možno tuto koncentraci upravit podle stupně znečištění. Čistící roztok naneste na podlahu a po asi 10 minutách působení celou plochu vykartáčujte.

Odstraňování skvrn a rýh od gumových podpatků:
Tvrdošíjné skvrny a rýhy od gumových podpatků, které není možno odstranit při běžném čištění a ošetřování, odstraníte přípravkem CC-Elatex za pomoci hadříku nebo jemného bílého padu. Vzhledem k tomu, že tento produkt rozpouští i ochranné vrstvy, je nutno vyčištěné místo po odstranění špíny a zbytků přípravku ošetřit hadrem namočeným v tom produktu, kterým byla ochranná vrstva vytvořena. Skvrny odstraňovat pokud možno neodkladně, neboť některé druhy skvrn mohou při zestárnutí migrovat do povrchu a jejich úplné odstranění je poté obtížné nebo nemožné.

Parametry

Parametr Popis
Řada Top Extra
Použití Zátěžové
Filc Ne
Šíře role m 4
Odstín Střední
Tloušťka mm 2,4
Nášlapná vrstva mm 0,55
Třída zátěže 42
Podlahové topení Ano
Odolnost vůči bodovému zatížení ≤ 0,20
Záruční doba 7
Protiskluznost DIN 51130 DS
Vzor Parketa
Šíře lamely dekoru cm 7
Požární klasifikace Cfl S1
Emisní třída E1
Kročejová neprůzvučnost dB 16
Odolnost pro kolečkové židle ≥ 6
Hustota g/m² 2100

Přiložené soubory

TL_Terrana_top_extra.pdf (708 kB)
Technický list

PVC podlaha Terrana Top Extra 4121-260 šíře 4m

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Diskuze


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky

*  


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky