PVC podlaha Beauflor TEXALINO je tichá, měkká, voděodolná, odolná proti poškrábání s filcovou podložkou TexBac. Řada Texalino Supreme v sobě obsahuje elegantní vzory dřeva a kamene. Je řešena tak, aby mohla doplnit jakýkoliv interiérový design. A díky odolné nášlapné vrstvě 0,4 mm, třídě zátěže 41 a příjemnému pocitu při chůzi po ní je to podlahovina perfektní pro domov rodiny. Snadná instalace vinylu v rolích je hlavním hlediskem, když chcete rychle a snadno změnit podlahu. Žádné těžké kovy, rozpouštědla, formaldehyd, plastifikátory, nejpřísnější třída E1 A+. Podlaha získala německý certifikát AgBB a nejvýše hodnocený American Floorscore. Odolnost povrchu proti obrusu v klasifikaci T.  100% voděodolná vrchní vrstva.

metry a filcovou rubovou stranou. Řada vinylových podlahovin Beauflor Texalino v sobě obsahuje elegantní vzory dřeva. Je řešena tak, aby mohla doplnit jakýkoliv interiérový design. A díky odolné nášlapné vrstvě 0,4 mm, třídě zátěže 41 a příjemnému pocitu při chůzi po ní je to podlahovina perfektní pro domov rodiny. Žádné těžké kovy, rozpouštědla, formaldehyd, plastifikátory, nejpřísnější třída E1 A+. Podlaha získala německý certifikát AgBB a nejvýše hodnocený American Floorscore. Odolnost povrchu proti obrusu v klasifikaci T.  Vzorek podlahoviny můžemezapůjčit.

Parametry

Parametr Popis
Řada Texalino
Použití Bytové
Filc Ano
Šíře role m 4
Odstín Střední
Tloušťka mm 2,9
Nášlapná vrstva mm 0,4
Třída zátěže 41
Podlahové topení Ano
Protiskluznost DIN 51130 R10, μ ≥ 0,30
Velikost prkna cm 14,3 x 100
Vzor Střední prkno
Šíře lamely dekoru cm 14,3
Požární klasifikace Bfl S1
Kročejová neprůzvučnost dB 16
Barevná stálost ≥ 6
Hustota g/m² 1950
Rozměrová stálost EN 434 ≤ 0,40
Tvarová deformace EN 433 ≤ 0,20
Skupina oděru EN 660-1 T
Plastifikátory Bez ftalátů
TVOC po 28 dnech ≤ 100μg/m³
VOC emise, třída A+
Floorscore VOC test Prošel
Emise formaldehydu µg/m³ E1
Recyklovatelnost 100%

Přiložené soubory

Texalino_Supreme.pdf (454 kB)
Stáhněte si technická data

Instalacni_manual_cs.pdf (1,17 MB)
Pokládka a údržba

PVC podlaha Texalino Vero 266M šíře 4m

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

 

Instalace pvc podlahy: PVC musí být kladena na suchý, rovný a hladký podklad (např. na stěrku či broušené a přetmelené OSB desky). Dle předpisu o kladení podlahovin se všechny elastické podlahoviny lepí celoplošně k podkladu, buď disperzními lepidly nebo sprejovým lepidlem Conato. Šíře 2 a 4 metry mají nosnou strukturu ze skelného vlákna, doporučujeme je celoplošně fixovat nebo lepit. Šíře 5 metrů má nosnou strukturu z polypropylenové tkaniny a doporučujeme ji celoplošně nalepit na disperzní lepidlo, jinak by mohly vzniknout boule. Před pokládkou podlahové krytiny se ujistěte, že podlahové vytápění správně funguje. Instalace pvc podlahy bez lepení je vhodná pro místnosti do 35 m². Pro zamezení nežádoucího pohybu je nutné podlahovinu fixovat oboustrannou lepicí páskou na okrajích podél dvou sousedících stěn. Podlahové vytápění musí být vypnuto 48 hodin před pokládkou vinylové podlahy a 48 hodin po ní.

Nedoporučujeme kombinovat různé šíře PVC podlahy v jedné místnosti, jedná se o jiný datum výroby a tudíž o jinou výrobní šarži. Každá šarže může mít jiný odstín či odlesk. V případě, že budete v místnosti nastavovat stejnou šíři, je nutné nás upozornit, že potřebujete vše připravit z jedné šarže.

Žádná PVC podlaha nesmí přijít do styku s kaučukem (různé gumové podložky, dětské kočárky, stojan na kytaru, bedna s nářadím, kola apod.), velmi rychle dochází k trvalé migrace tmavého pigmentu z gumy do PVC. Gumové nožičky na nábytku mohou způsobit skvrny. Odstraňte je úplně nebo je nahraďte plstěnými podložkami.

Pravidelná údržba: Četnost pravidelné údržby bude záviset na intenzitě provozu. Pomocí smetáku nebo vysavače odstraňte volné nečistoty. Podlahu umývejte vlhkým mopem a neutrálním čističem. Nepoužívejte parní čističe, drátěnky, leštidla na bázi lihovin, leštěnky na nábytek.

 


 

Upozornění

Fotografie produktu se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru nebo zařízení a světelných podmínkách, především teplotě osvětlení. Fotografie zobrazují pouze vizuální znázornění podlahy. Doporučujeme si proto před nákupem zapůjčit od nás vzorky koberců. Vzorky představují výřez originálu, pomocí kterého se můžete přesvědčit o barvě a typu povrchu. Zejména u rustikálních dekorů upozorňujeme na to, že podlaha může mít více barev a že vzor se v některých částech podlahy nachází a v jiných se liší. Chceme vám nabídnout ty nejlepší příležitosti, jak se dobře rozhodnout. Protože vzorek je někdy důležitý, abyste si byli naprosto jisti, že nová podlaha bude ladit i s vaším nábytkem a vybavením.

Dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze u tohoto zboží bezdůvodně odstoupit od kupní smlouvy, jelikož bude upraveno podle požadavků kupujícího.

Tolerance rozměrů dle normy ČSN 14159 je tolerance 1 %, tzn. že role šíře 4 metry může mít skutečnou šíři 396 - 404 cm.

Návinky: Papírové trubky, na kterých je řez navinut, aby se PVC "nezlomilo pří přepravě", neúčtujeme a jsou u nás ZDARMA. Konce každé role jsou opatřeny zvýšenou ochranou a celá role je zabalena do ochranné fólie.

Copyright: floorwood.cz je držitelem autorských práv k uvedeným fotografiím podlah.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky