PVC podlaha IVC Ultimate Oak Camargue 503 v šíři role 4 m. Nášlapná vrstva 0,30 mm s PUR nešpinivou a protskluznou úpravou povrchu řadí vinylovou podlahu do zátěžové třídy 31, umožňující umístění do obytných prostor se silným zatížením a komerčních prostor s mírným zatížením. Celková tloušťka této pvc podlahy je 3 mm.

Instalace pvc podlahy bez lepení je vhodná pro místnosti do 30 m2. Pro zamezení nežádoucího pohybu je nutné podlahovinu fixovat oboustrannou lepící páskou na okrajích podél dvou sousedících stěn.

Preventivní opatření: Podstatná část veškerých vnášených nečistot může být minimalizována použitím čistících rohoží před vchodem a čistících zón ve vstupních částech bytů. Tyto čistící zóny je nutné zařadit do systému běžného čištění, aby dlouhodobě splňovaly svoji funkci.

Čištění po ukončení stavebních prací: Nově položená krytina musí být před používáním důkladně základně vyčištěna, aby byly odstraněny všechny zbytky výrobních a montážních nečistot. K tomuto čištění použijte CC-Základní čistící přípravek R zředěný vodou v poměru 1:5 až 1:10. Při nepatrném znečištění je možno tuto koncentraci upravit podle stupně znečištění. Čistící roztok naneste na podlahu a po asi 10 minutách působení celou plochu vykartáčujte.

Parametry

Parametr Popis
Řada Ultimate Oak
Použití Bytové
Filc Ne
Šíře role m 4
Odstín Světlé
Tloušťka mm 3
Nášlapná vrstva mm 0,30
Třída zátěže 31
Podlahové topení Ano
Záruční doba 15
Protiskluznost DIN 51130 R10, μ ≥ 0,30
Tepelný odpor m2 K/W 0,012
Tepelná vodivost W/m2K 0,25
Vzor Úzké prkno
Šíře lamely dekoru cm 10
Požární klasifikace Bfl S1
Emisní třída E1
Kročejová neprůzvučnost dB 17
Barevná stálost ≥ 6
Hustota g/m² 2200

Přiložené soubory

PVC podlahy IVC Ultimate Oak.pdf (124 kB)
Technický list

PVC podlaha Ultimate Oak Camargue 503 šíře 4m

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky