Zátěžová vinylová podlaha Beauflor Master X Long Life PRO v šíři role 4 metry s antistatickými vlastnostmi a celkové tloušťce 2 mm. Síla nášlapné vrstvy 0,7 mm s extrémní odolností povrchu proti obrusu v klasifikaci T ji řadí do užitné třídy 43. Vysoká odolnost vůči bodovému zatížení zabraňující vzniku otlaků v materiálu vinylu umožňuje použití těžšího statického i mobilního nábytku. Embosovaný povrch podlahoviny s PUR úpravou zaručí jednoduchou a snadnou údržbu. Spodní vrstva heterogenního vinylu je opatřena kompaktním podkladem.

MASTER X je atraktivní podlaha vhodná do jakéhokoliv obytného, komerčního i veřejného interiéru. Díky svým vlastnostem i designu se skvěle uplatní také v domácnostech. Odolnost protiskluzného povrchu vůči chemikáliím je předpokladem pro použití ve zdravotnických zařízeních nebo domovech seniorů. Díky trvale elastickému polyuretanovému laku se podlahovina snadno čistí s nízkými náklady na údržbu. Je vhodná i do vysoce frekventovaných koridorů nebo schodišť a díky požární odolnosti Bfl-S1 je použitelná i pro únikové cesty.

MASTER X je vyrobena z certifikovaných surovin bez recyklovaných plastů a bez ftalátů jako velmi bezpečný produkt pro domácí i komerční použití. Díky velmi nízkým hodnotám emisních látek se řadí dle evropských norem do nejpřísnější třídy E1. Získal rovněž francouzský certifikát CSTB A+, německý AgBB a nejvýše hodnocený American Floorscore.

Parametry

Parametr Popis
Řada Master X
Použití Zátěžové
Filc Ne
Šíře role m 4
Odstín Střední
Tloušťka mm 2
Nášlapná vrstva mm 0,7
Třída zátěže 43
Podlahové topení Ano
Kolečkové židle Stálé
Odolnost vůči bodovému zatížení ≥ 0,1
Protiskluznost DIN 51130 R10, μ ≥ 0,30
Tepelný odpor m2 K/W 0,014
Tepelná vodivost W/m2K 0,14
Vzor Chips
Požární klasifikace Bfl S1
Kročejová neprůzvučnost dB 6
Barevná stálost ≥ 6
Hustota g/m² 2800

Přiložené soubory

Master X.pdf (789 kB)
Technický list

PVC zátěžová podlaha Master X 2976 šíře 4m

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky