QC FloorsFirma QC Floors se zabývá dřevem, konkrétně výrobou a pokládkou patinovaných masivních dubových podlah, nábytku a ostatních dřevěných výrobků dle požadavku zákazníka. Velký důraz je kladen na kvalitu řemeslného zpracování. Veškeré produkty jsou ručně vyráběny, než se dostanou ke konečnému zákazníkovi, musí projít několikanásobnou kontrolou.

Výroba masivních parket se nachází na Karlštejně, kde vzniká měsíčně několik set m2 nových podlah, od prken, přes vlysové parkety až po složité kazetové vzory. Ve svém portfoliu má společnost 12 základních druhů podlah, často ale vyrábí i kazety přímo na přání zákazníka, „na míru“.

Název vznikl spojením slov, které firmu vystihují: „Quercus“ - latinsky dub a mezinárodní výraz „Classic“ styl, kterým se prezentujeme. Poslední slovo názvu - „Floors“ naznačuje, že se firma především specializuje na dřevěné podlahy. QC Floors (Quercus Classic) byla založena roku 2013, její zakladatelé Václav Karkoš a Marek Pavel však v oboru pracují přes 18 let. Dokazuje, že české řemeslo patří stále mezi světovou elitu. Celá firma je výhradně česká, od personálu po dřevo. Většina zakázek nachází své majitele v zahraničí, na Evropském kontinentu je montují speciálně proškolení a zkušení truhláři a podlaháři, materiál je posílán do celého světa.


Stránky výrobce:

presmerovat_automaticky