Screenové clony ZIPscreen


Screenové rolety ZIPscreen

Co je ZIPscreen? Plně uzavíratelná, moderní kazeta, určena pro externí stínění jakékoliv venkovní plochy nebo okna, ideální pro pergoly, verandy a balkony s bezproblémovou integrací do stávajících venkovních struktur. Roleta se skládá z krycího boxu s motorovým pohonem a pevnými vodícími lištami s těsnícími kartáči, kde je látka uzamčena, hliníkové spodní lišty s pryžovým těsnícím profilem.

 

ZIP screen rolety Minirol poskytují solidní ochranu před nepříznivým počasím, větrem, deštěm, sněhem, kroupami, bez ohledu na roční období a udržují pohodlné klima. Chrání soukromí, zabraňují nechtěným pohledům a pokukování sousedů, ale váš výhled bude zachován.

 

Tam, kde je zeleň, je také hmyz. Pomocí ZIPscreenu se můžete tohoto problému zbavit. ZIPové clony vytvářejí naprostou těsnost a zabraňují hmyzu vniknout do vašeho venkovního obývacího prostoru. Technologie ZIP screen Minirol poskytuje jedinečné vedení látky, upevnění a zajištění svařovaného zipu a látky, vytváří silný a efektivní systém ochrany před teplem, kdy odstraní až 95% sluneční energie. Samonosný box a skryté upevnění vodících lišt. Zastíněním budovy a vytvořením efektivní překážky mezi sluncem a vaším oknem, můžete vytvořit chladnější domácí prostředí o 3 - 7 °C. Do 12 m2 jsou ZIPscreen clony Minirol odolné větru dle ČSN EN 13659 ve třídě odolnosti 6 s maximální rychlostí větru 88 km/h.


presmerovat_automaticky