Vertikální žaluzie na míru


Vertikální žaluzie

Potřebujete zastínit velké okenní plochy v kanceláři? Nebo zasklenou lodžii u vás doma? Vertikální žaluzie jsou tím pravým řešením, se kterým budete jistě spokojení. V létě snižují průnik slunečního záření a vytváří intimní atmosféru. V zimě oceníte jejich tepelnou izolaci, díky které doma i v kanceláři udržíte více tepla. Vnitřní vertikální žaluzie se snadno ovládají pomocí řetízku, kterým si nastavíte naklopení lamel a šňůry, díky které lamely roztahujete a stahujete.

 

Dalším oblíbeným využitím vertikálních žaluzií je použit je jako „stěnu“, kterou rozdělíte místnost na části. Můžete tak v menších domácnostech či kancelářích odlišit a zakrýt prostory, kde si přejete soukromí.

 

Vertikální žaluzie na míru vašim představám je možné naistalovat do stropu, nebo na stěnu pomocí nastavitelného držáku. Nosná kolejnice RAL 9010 nabízí šířku až 500 cm a výšku až 400 cm. Šířka lamel je 127 mm. Můžete si vybrat z variant podle jejich propustnosti světla a průhlednosti. Průhledné screen žaluzie, průsvitné transparentní žaluzie a zatemňovací vertikální žaluzie.

presmerovat_automaticky