Arch o velikosti 100 x 130 cm s vykrajovanými samolepkami. Každý obrázek je samostatná samolepka. Samolepky lze volně nalepit na všechny běžné hladké plochy - zeď, nábytek, dveře, okenní tabule, obklady. Samolepky jsou vyrobeny z monomerní PVC fólie s bílým nosičem a mají matný povrch, který  neodráží světlo. Bez zápachu latexového tisku, UV odolné.

Nebojte se, pokud samolepku nalepíte nakřivo, odlepte ji a přilepte ji znovu. Samolepku lze opakovaně nalepovat a nezanechává stopy lepidla, díky speciálnímu lepidlu DOT. Snadná aplikace bez bublin. Atest nehořlavosti B1 a M1.

Zcela nová technologie tisku HP je bez jakéhokoli druhu škodlivých látek, rozpouštědel a těžkých kovů. Dokládají to získané certifikáty OEKO-TEX 100 a Greenguard GOLD. Ekologický inkoust HP 3000 se skládá z 80% vody (na rozdíl od barev s rozpouštědly), která se odpaří již v procesu tisku.

Parametry

Parametr Popis
Velikost archu cm 100 x 130
Styl Dětské
Gramáž g/m2 135
Materiál Monomerní PVC
Určení Interiér
Nosič Bílý mléčný

Samolepky Little Owls 100 x 130

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Diskuze


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky



Dotaz na prodavače



presmerovat_automaticky

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.

Ok