Schodová lišta bez děr pro nalepení Profilpas Protect 71/SF Stříbrná 54 x 47 x 3400 mm, vhodná pro krytí schodových hran. Schodová hrana je opatřena jemnými protiskluznými drážkami. Doporučované použití pro ochranu hran schodů ze dřeva, keramiky nebo již položených mramorů.

Parametry

Parametr Popis
Typ Schodové lišty
Druh montáže Lepení
Materiál Hliník
Délka mm 3400
Šířka mm 54
Výška mm 47
Povrch Eloxovaný hliník
Připevnění Lepení
Dekor Stříbrná
Vhodné Protiskluzné
Profil 54x47
Provedení rohu Vnější

Schodová lišta pro nalepení Protect 71/SF Stříbrná

Katalogové číslo:
64066
Hmotnost:
1.5 kg
Výrobce:
Profilpas
Dostupnost: 6-8 týdnů
Naše cena s DPH
1 486 Kč

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Eloxovaný hliník: Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracovaná ve stavu T6 (6060 T6). Profily jsou realizovány extruzí a následným eloxováním. Mají velmi dobrou odolnost proti chemickým a atmosférickým vlivům. Mokrý cement a jeho deriváty vytvářejí kyselé složky, které působí na povrch a způsobují rezavění kovu (vytváření hydroxidu hlinitého). Z tohoto důvodu musí být viditelná plocha profilu rychle a opatrně očištěna od cementu, lepidel a materiálu použitých pro spárování.

Péče a údržba: Lišty nevyžadují zvláštní údržbu a lze je snadno upravit pomocí bezbarvého lihu ředěného s vodou nebo pomocí běžných čistících přípravku, s výjimkou přípravku na bázi kyselin (např. kyselina solná nebo kyselina fluorovodíková).  

Při čištění se doporučuje používat neutrální přípravky ředěné s vodou a poté je opláchnout čistou vodou za použití houby nebo neabrazivního hadříku, aby nedošlo k odření nebo poškození eloxování, leštění či laku.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky