Hliníková lišta pro vinylové podlahy LVT Proangle ZQAN, vhodná pro uzavření schodových hran, ukončení, oddělení vinylové podlahy nebo obvodová lišta do tloušťky vinylu 4,5 mm.
Parametr | Popis |
---|---|
Typ | Šroubovací |
Délka mm | 2700 |
Pro tloušťku materiálu do mm | 4,5 |
Tloušťka mm | 1 |
Povrch | Eloxovaný hliník |
Připevnění | Vrtání |
Dekor | Stříbrná |
Materiál | Hliník |
Vhodné | Vinyl |
Eloxovaný hliník: Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracovaná ve stavu T6 (6060 T6). Profily jsou realizovány extruzí a následným eloxováním anodickou oxidací a zabarveny v anodové barvě. Mají velmi dobrou odolnost proti chemickým a atmosférickým vlivům. Mokrý cement a jeho deriváty vytvářejí kyselé složky, které působí na povrch a způsobují rezavění kovu (vytváření hydroxidu hlinitého). Z tohoto důvodu musí být viditelná plocha profilu rychle a opatrně očištěna od cementu, lepidel a materiálu použitých pro spárování.
Péče a údržba: Lišty nevyžadují zvláštní údržbu a lze je snadno upravit pomocí bezbarvého lihu ředěného s vodou nebo pomocí běžných čistících přípravku, s výjimkou přípravku na bázi kyselin (např. kyselina solná nebo kyselina fluorovodíková).
Podlahy, podlahové a přechodové lišty, koberce, laky na podlahy, oleje na terasy, látkové rolety, pvc, umělé trávníky, umělé trámy
Vyberte, prosím, konkrétní modifikaci v tabulce níže.
Přidat reakci