Hliníková lišta pro vinylové podlahy LVT Proangle ZQAN, vhodná pro uzavření schodových hran, ukončení, oddělení vinylové podlahy nebo obvodová lišta do tloušťky vinylu 4,5 mm.

Parametry

Parametr Popis
Typ Šroubovací
Délka mm 2700
Pro tloušťku materiálu do mm 4,5
Tloušťka mm 1
Povrch Eloxovaný hliník
Připevnění Vrtání
Dekor Stříbrná
Materiál Hliník
Vhodné Vinyl

Schodová lišta pro vinyl Proangle ZQAN Stříbrná do 4,5 mm

Katalogové číslo:
88772
Výrobce:
Profilpas
Dostupnost: 21 dnů
Naše cena s DPH
385 Kč

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Eloxovaný hliník: Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracovaná ve stavu T6 (6060 T6). Profily jsou realizovány extruzí a následným eloxováním. Mají velmi dobrou odolnost proti chemickým a atmosférickým vlivům. Mokrý cement a jeho deriváty vytvářejí kyselé složky, které působí na povrch a způsobují rezavění kovu (vytváření hydroxidu hlinitého). Z tohoto důvodu musí být viditelná plocha profilu rychle a opatrně očištěna od cementu, lepidel a materiálu použitých pro spárování.

Péče a údržba: Lišty nevyžadují zvláštní údržbu a lze je snadno upravit pomocí bezbarvého lihu ředěného s vodou nebo pomocí běžných čistících přípravku, s výjimkou přípravku na bázi kyselin (např. kyselina solná nebo kyselina fluorovodíková).  

Při čištění se doporučuje používat neutrální přípravky ředěné s vodou a poté je opláchnout čistou vodou za použití houby nebo neabrazivního hadříku, aby nedošlo k odření nebo poškození eloxování, leštění či laku.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky