Spojovací profil Proround M GA pro schody z lepené LVT. Jednoduché na pokládku. Ulehčuje taky hygienickou údržbou spoje mezi stupnicí a podstupnicí.

Parametry

Parametr Popis
Typ Pro lepení
Délka mm 2700
Pro tloušťku materiálu do mm 4,5
Povrch Eloxovaný hliník
Připevnění Lepení
Dekor Stříbrná
Materiál Hliník
Vhodné Vinyl

Schodová lišta pro vinyl Proround M GA/4 Stříbrná do 4,5 mm

Katalogové číslo:
95730+
Výrobce:
Profilpas
Dostupnost: 21 dnů
Naše cena s DPH
625 Kč

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm

Doporučujeme přikoupit

  • Den Braven Mamut Glue lepidlo 290 ml

    Jednosložkové lepidlo na lepení dřevěných, plastových nebo MDF lišt, Mamut Glue High Tack na bázi MS polymeru...
    Cena s DPH: 235 Kč
    Dostupnost: SklademPopis zboží

Eloxovaný hliník: Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracovaná ve stavu T6 (6060 T6). Profily jsou realizovány extruzí a následným eloxováním. Mají velmi dobrou odolnost proti chemickým a atmosférickým vlivům. Mokrý cement a jeho deriváty vytvářejí kyselé složky, které působí na povrch a způsobují rezavění kovu (vytváření hydroxidu hlinitého). Z tohoto důvodu musí být viditelná plocha profilu rychle a opatrně očištěna od cementu, lepidel a materiálu použitých pro spárování.

Péče a údržba: Lišty nevyžadují zvláštní údržbu a lze je snadno upravit pomocí bezbarvého lihu ředěného s vodou nebo pomocí běžných čistících přípravku, s výjimkou přípravku na bázi kyselin (např. kyselina solná nebo kyselina fluorovodíková).  

Při čištění se doporučuje používat neutrální přípravky ředěné s vodou a poté je opláchnout čistou vodou za použití houby nebo neabrazivního hadříku, aby nedošlo k odření nebo poškození eloxování, leštění či laku.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky