Schodová lišta samolepící hliníková Profilpas Prestowood 63/A, určená pro ochranu, vymezení nebo ukončení hran již existujících schodů z keramiky, mramoru, kamene, dřeva, koberce apod. Lišta je opatřena netoxickým a nehořlavým lepidlem, které neobsahuje rozpouštědla. Prestowood je řada profilů, která reprodukují různé odstíny nebo povrchové úpravy dřeva.

Parametry

Parametr Popis
Typ Schodové lišty
Druh montáže Samolepící
Materiál Hliník
Délka mm 2700
Šířka mm 35
Výška mm 30
Tloušťka mm 1
Povrch Fólie dekor dřeva
Připevnění Lepení
Dekor Dřevo
Profil 35x30
Provedení rohu Vnější
Země původu Itálie

Schodová lišta samolepící Prestowood 91 63/A 35 x 30 x 2700

Katalogové číslo:
45154
Hmotnost:
0.75 kg
Výrobce:
Profilpas
Dostupnost: 6-8 týdnů
Naše cena s DPH
886 Kč

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Hliník potažený fólií Alcrom Plus: Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracovaná ve stavu T6 (6463 T6). Profily jsou vyrobeny extruzí. Fólie Alcrom Plus je na profily nalepena. Je odolná proti poškození. Vyrábí se v mnoha barvách, odstínech dřeva, dlažby a kamene.

Péče a údržba: Tato povrchová úprava nevyžaduje žádnou speciální údržbu, neboť je snadno čistitelná alkoholem zředěným ve vodě nebo normálním čistícím prostředkem, který není kyselý nebo zásaditý na bázi vody, také zředěný vodou. Použijte neabrazivní houbu nebo látku, abyste zabránili poškrábání na povrchu. Hliníkové profily s fólií není možné řezat " Flexou " - rozbrušovacím kotoučem. Při řezu se hliník nadměrně zahřívá a dochází k deformaci fólie. Proto, aby byl řez čistý a hladký, je potřeba profily řezat pokosovou pilou s kotoučem na hliník, nebo použít ruční pilku na železo. 

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky