Schodová protiskluzová lišta samolepící Profilpas Protect 373/A Mosaz leštěná, vhodná pro krytí schodových hran. Schodová hrana je opatřena jemnými protiskluznými drážkami. Doporučované použití pro ochranu hran schodů ze dřeva, keramiky nebo již položených mramorů. Schodové hrany Protec 373 vyhovují normě DIN 51131 - protiskluzové hrany.

Parametry

Parametr Popis
Typ Samolepící
Materiál Mosaz
Délka mm 2700
Šířka mm 30
Výška mm 30
Povrch Leštěný
Připevnění Lepení
Dekor Mosaz
Vhodné Protiskluzné
Profil 30x30
Provedení rohu Vnější

Schodová lišta samolepící Protect 373/A Mosaz leštěná 30 x 30 x 2700

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Leštěná mosaz: slitina CW624N se obvykle skládá z mědi a zinku ve směsi zhruba 60/40, v tomto poměru je tvrdší a pevnější. Vlastnosti mosazi z hlediska výkonu a užitných vlastností má mosaz dobrou odolnost proti korozi, zatímco přídavek zinku dává kovu větší pevnost a tažnost. Je dobrým vodičem tepla a je obecně odolná vůči korozi způsobené slanou vodou. Nabízí vynikající estetiku za nižší cenu než srovnatelné měděné nebo bronzové materiály. Při výrazné atmosférické vlhkosti či silnému působení korozivních činitelů mosaz podléhá zvýšené oxidaci a na povrchu se mohou vytvářet skvrny. V případě potřeby může být původní vzhled vrácen speciálními brusnými a leštícími přípravky.

Mosaz nevyžaduje zvláštní údržbu: lze ji čistit pomocí lihu ředěného s vodou nebo pomocí běžných čistících přípravků, s výjimkou přípravku na kyselé bázi. Používá se voda s přídavkem neutrálních čistících přípravků a nakonec je nutné opláchnout čistou vodou. Nepoužívejte abrazivní houby nebo hadříky, které mohou poškodit povrch.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky