Schodová lišta samolepící hliníková Protect 474/AD Stříbrná, určená pro ochranu, vymezení nebo ukončení hran již existujících schodů z keramiky, mramoru, kamene, dřeva, koberce apod. a olemování podlahových konvertorů. Lišta je opatřena netoxickým a nehořlavým lepidlem, které neobsahuje rozpouštědla.

Parametry

Parametr Popis
Typ Samolepící
Materiál Hliník
Délka mm 900
Šířka mm 24,5
Výška mm 19
Tloušťka mm 1,5
Povrch Eloxovaný hliník
Připevnění Lepení
Dekor Stříbrná
Profil 24,5x19

Schodová lišta samolepící Protect 474/AD Stříbrná 24,5 x 19 x 900

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Eloxovaný hliník: Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracovaná ve stavu T6 (6060 T6). Profily jsou realizovány extruzí a následným eloxováním. Mají velmi dobrou odolnost proti chemickým a atmosférickým vlivům. Mokrý cement a jeho deriváty vytvářejí kyselé složky, které působí na povrch a způsobují rezavění kovu (vytváření hydroxidu hlinitého). Z tohoto důvodu musí být viditelná plocha profilu rychle a opatrně očištěna od cementu, lepidel a materiálu použitých pro spárování.

Péče a údržba: Lišty nevyžadují zvláštní údržbu a lze je snadno upravit pomocí bezbarvého lihu ředěného s vodou nebo pomocí běžných čistících přípravku, s výjimkou přípravku na bázi kyselin (např. kyselina solná nebo kyselina fluorovodíková).  

Při čištění se doporučuje používat neutrální přípravky ředěné s vodou a poté je opláchnout čistou vodou za použití houby nebo neabrazivního hadříku, aby nedošlo k odření nebo poškození eloxování, leštění či laku.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky